Çözüldü Atatürk'e Hakaret Eden Biri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ElRey

Üye
10 Ağu 2015
160
0
Merhaba sınıfımda Atatürk'e açık açık kafir diyen ayyaş diyen ve Atatürkçü & Atatürk'ü seven kişilere de kafir diyen birisi var.Sınıfta bunun üzerine bir çok kavga çıkıyor ama bu çocuk hala devam ediyor söylemlerine.Sınıfta söylemeyi bıraktı ama Whatsapp üzerinden storylerinde paylaşım yapıyor

W7jXpQ.jpg

3EkOlp.jpg

Sırf duysun diye sınıfta Atatürk ile ilgili sunum yaptım Atatürk'e hakaretin cezalarını söyledim felan yine devam etti EGM nin ihbar sayfasına attım yanında ama ondan da bişey olmadı olmayınca da bu hepten coştu.Şimdi kavga etmek istemiyorum çocukla.Çocuğun değerlerine hakaret etmek istemiyorum çünkü bende müslümanım ama Atatürk'e olan lafları beni çileden çıkarıyor.Ne yapmamı önerirsiniz?​

Moderatör tarafında düzenlendi:

versen5656

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
3,372
7
dostum allah aşkına ha etsin ha etmesin güzelce konuş bunun kavga etmek bence banasaçma geldi hem hani fikir özgürlüğü vardı bu ülkede herkez her istediğini diyebiliyordu şu anla demek istiyorum güzelce konuş anlat şu şunu şöyle yapma sunu şöyle istediğin yerde yap diye hemen mahkeme savcı demişsiniz eger kavga vs olursa gercekten biz özgür toplum değiliz benim gözümde k.g + sizin yaptıklarına baktım gerçekten insanlık bitmiş bu nasıl insanlık bildiğin korkutmuşsunuz dostum

Son düzenleme:

ElRey

Üye
10 Ağu 2015
160
0
dostum allah aşkına ha etsin ha etmesin güzelce konuş bunun kavga etmek bence banasaçma geldi hem hani fikir özgürlüğü vardı bu ülkede herkez her istediğini diyebiliyordu şu anla demek istiyorum güzelce konuş anlat şu şunu şöyle yapma sunu şöyle istediğin yerde yap diye hemen mahkeme savcı demişsiniz eger kavga vs olursa gercekten biz özgür toplum değiliz benim gözümde k.g + sizin yaptıklarına baktım gerçekten insanlık bitmiş bu nasıl insanlık bildiğin korkutmuşsunuz dostum

İşin içinde hakaret var bu bir düşünce değil saldırıdır

versen5656

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
3,372
7
Ben şuanda senin bir değerine yada sana hakaret etsem bunu bir düşünce olarak görecek misin peki?

dostum anlamakta zorluk cekıyorsun halada bu ülkede ifade özgürlüğü var ister kötü olsun ister iyi herkez herkesi sevmek zorunda deil neyse daha fazla atışmıcam k.g

Son düzenleme:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Anlaşılan bu hakaret eden arkadaşımız "yusuf yusuf" durumda şuan.Kendisiyle sms yoluyla konuştum;umursamaz birine benziyor ElRey dostum sana tavsiyem bu arkadaşı şikayet etmen.Kimse Ulu Önder Atatürk'e hakaret edemez,öyle değil mi ?

adammanyak

Üye
30 Eyl 2017
241
0

hocam kim olursa olsun bu ülke için savaşan canını hiçe sayan insana ve insanlara bu muammele hakedilez buna karşılık verilmesse bizde onaylamış oluruz...

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
NOT : Bu hakaret eden kişiler şayet benim çevremde olsa dayak yer bir insan düşünce açısından özgürdür din açısından özgürdür bunlları anlayışla karşılarım ama hakaret dersen hocam işte onun sonu dayaktır

versen5656

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
3,372
7
hocam kim olursa olsun bu ülke için savaşan canını hiçe sayan insana ve insanlara bu muammele hakedilez buna karşılık verilmesse bizde onaylamış oluruz...

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
NOT : Bu hakaret eden kişiler şayet benim çevremde olsa dayak yer bir insan düşünce açısından özgürdür din açısından özgürdür bunlları anlayışla karşılarım ama hakaret dersen hocam işte onun sonu dayaktır

haklısın ve herneyse artık post kasmayın

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Bende ondan bahsediyorum ama herkeze hapis veremezsin hapishaneler dolar :D 18 yaş altına para cezası kes geç.

Cezaevinde yer yok ki fetocular yüzünden devlet bunları zaten almıyor açık ve net söylemek gerekirse kendi devletim böyle yapıyorsa diyecek sözüm yok

Rahatsız mı oldunuz KONU ATATÜRK OLURSA BABAMI BİLE SATARIM HİÇ SORUN DEĞİL..

dostum ister hakeret olsun ister düşünce sizin bu yaptınız insanlık değil bence adam belki atatürkü sevmiyordur yani bunun gibi kç kişi var bu ülkede biliyormusun

ordu komutanını bu ülkede sevmeyecek adam varsa gitsin başka yerde yaşasın bu ülkede değil çok yanlış düşünüyorsun ben ona korku ceza bilerek verdim sebebi ise açık ve net atatürkü sevmeyen insanlara da böyle sevdirmeye çalışıyoruz ne yapalım affedersin evinde odasında ypg pkk bayraklarını taşıyacağına adam olsun da ülkesinin bayrağını taşısın diye uğraş veriyorum yoksa banane kim ne yaparsa yapsın ...

konu kitlensin mümkünse atatürkü seveceksiniz sevmeyeceksiniz turkhackteamde sizin işiniz yok

ss almışsın egm ihbar etmen yeterlidir ilgilenirler :)

Emniyette çokta ilgileniyordu sanki bunu yaşadım gördüm 15 yıl ihbar ettim de ne geçti elime ? hangisine işlem yapıldı aynen konu kapansın zaten midem bulantım başladı stres olunca böyle oluyor

Keşke adamın numarasını buraya yazmasaydım TURKHACKTEAMDEN BİRİSİ ONU ARAMIŞ DEMİŞ Kİ
BURDA NE OLUP NE BİTİYORSA ATMIŞ ADAMA BİZ ADAMA DERS VERİYORUZ SİZ ADAMA TURKHACKTEAMDEN OLUP BİTENİ ATIYORSUNUZ İÇLER ACISI YAZIKLAR OLSUN BAŞKA DA BİRŞEY DEMİYORUM BAKIN KEYFİNİZE BENİM BURDA YAZDIĞIMI EKLEDİĞİMİ ORAYA YETİŞTİRENİN TERBİYEM MÜSADE ETMİYOR YÖNETİM KIZACAK BANA BUNDAN SONRA DAHA DİKKATLİ OLACAĞIM BENDE RESMEN ADAMA DEMİŞSİNİZ Kİ THTDEN BİRİSİ SİZE OYUN YAPIYOR TURKHACKTEAM BEN SİZE NASIL GÜVENEYİM ? BU DA SİZİN AYIPINIZ OLSUN...

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592

oOpqvX.jpg

pfs94.gif

Son zamanlarda sosyal medya da Atatürk'e sokak arkadaşıymış gibi küfürler eden,hakaretler yağdıran adi ... insanları görmekteyiz.Facebook üzerinden şikayet etsekte çoğu zaman hiçbir işe yaramaz ama aşağıdaki BTK'nın İhbar linkinden yeterli kanıtlar ile birlikte ihbar ederseniz kişi hakkında soruşturma başlar.

5LlJlA.gif

Atatürk'e video olarak küfür hakaret,yazı olarak küfür ve hakaret,görsel olarak hakaret ve ya yapılan Aşağılayıcı Photo Shop içeren resimleri bu link üzerinden ihbar edelim.Lütfen bilmeyen arkadaşlarınızıda bu konu hakkında bilgilendirin.

JlnY25.jpg

İhbar Linki (Tıkla)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.