Başkasının telefonuna girip nasıl mesaj atabilirim ?

Sarı3429

Yeni üye
1 Tem 2021
2
0
24
Arkadaşlar merhaba ben birinin telefonuna girip o kısının numarasıyla 2 kısıye ayrı ayrı meaaj atmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz

unknown1923

Katılımcı Üye
15 Şub 2021
339
57
Türkiye
Sosyal mühedislik ile yapa bilirsiniz.Lakin o kişiyle arkadaş gibi ihtibat kurmanız lazım sonra resime , dosyaya vürüs ekleyerek erişim sağlaya bilirsin ama bu bir suçtur yakalanman halinde cezai yaptırımlar ile karşılaşa bilirsin

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,748
407
Kainat

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,086
BL4CKGORE
Selamlar,

Termux veya Kali Linux ile Metasploit toolu ile karşı telefona sızarak istediğiniz telefon numarasına SMS atabilirsiniz.Hedef kişinin SMS hakkı veya kotör'ü olması lazım

Doctordied

Katılımcı Üye
19 Nis 2020
306
199
Arkadaşlar merhaba ben birinin telefonuna girip o kısının numarasıyla 2 kısıye ayrı ayrı meaaj atmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz
Öncelikle Merhaba, İyi Çalışmalar Dostum;

Dostum cihaza erişim sağlamak için direk yakınında ise fiziki işlemler ile direk atabilirsin ama bunu yapamıyorsan sana bir kaç yöntem vereceğim bu yöntemlerin daha detaylı konusu zaten Turk Hack Team forumumuzda mevcut oraları okuyup bilgi elde edebilirsin. Dostum unutmadan sana şunu belirteyim bu bir suç, yani bir yasa dışı işlem yapıyorsun unutma :). Dostum yöntemlere gelirsek Trojan oluşturabilirsin direk telefona erişimin olur. Trojan nedir diye sorarsan da forumumuz da arama yerine Ttojan yazar isen zaten karşına bir çok konu çıkacaktır. Oraları okursan yüksek ihtimalle işlemi başaralı bir şekilde yapabilirsin. Tekrardan iyi çalışmalar dostum. Şimdiden kolay gelsin. Umarım sana yardımcı olabilmişimdir. İyi günler, iyi forumlar :).

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.