Başlıca Reset Nedenleri

by_kurshun

Katılımcı Üye
29 Tem 2008
691
1
Bén deil ama arkadasım knightonline oynarken en fazla 30 dakika sonra reset atıyormus ama normalde sorun yok nedeni ne olabilir oyunu kaldıramayabilirmi acaba ? ?

cyberhector89

Yeni üye
24 Eyl 2006
7
0
ya arkadaşlar benimde 3 senedir çözemediğim sorunum war şöyleki AMD ATHLON XP 3000+ işlemci ASUS anakart 2 gb ram POWERCOLOR ATİ RADEON 128 mb 128 bit 9600 XT ekran kartı 40+250 gb harddisk war arkadaşlar pc yi aldığım günden beri düzgün bi oyun oynayamadım oyunu açıyorum 1-2 dk sora tak reset atıo lütfen kesin çözümü olanların yardım etmesnini rica ediyorum çünkü artık herşeyi denemekten bıktım bişey daha VGA dA sorun başka makinada denedim ram de sorun yok harddiskte olabilir mi acaba fifa 2005 oynarken hdd life pro programı sıcaklık uyarısı veriyodu cevapları dört gözle bekliyorum şimdideen sağolun

fathkull

Üye
20 Haz 2009
53
0
Bende bİ reset hatasi yazayim ekran karti drİverini gÜncelleyİn bu Önemlİ genelde atİde olur BU SÖYLEDİĞİMİ MUTLAKA DENE EKRAN KARTI DRİVERINI NETTEN İNDİR VE GÜNCEL OLSUN ÖZELLİKLE CATALYST CONTROL CENTER GÜNCEL OLSUNKİ BÖÖLE Bİ DURUMDAN KURTUL CDSİNDEN DRİVERINI KURMA

Son düzenleme:

sükut32

Üye
26 Eyl 2008
104
0
ISPARTA_MERKEZ
sağol kardeş.sana bişey soracam benim pc 1-2 saat sonra kendiliğinden kapanıyo.fan çalışıyo.işlemci soğok ama ekran kartı çok ısınıyoo sebebi ekran kartının ısınması olabilir mi? çözüm ne? yardım edebilirsen sevinirim şimdiden sağol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.