Bedava Host Alimi+Vbulletin Kurulum(Resimli Anlatim)

general-team

Yeni üye
7 Tem 2007
24
1
BU NE DEMEK BEYLER PAŞALAR......

Step 2) Connect to the database
Attempting to attach to database
Error description: mysql_connect() [ function.mysql-connect]: Access denied for user 'scorpion33'@'192.168.101.1' (using password: YES) /usr/export/www/hosting/scorpion33/Forums/includes/class_core.php on line 276
[SIZE=+1]The database has failed to connect because you do not have permission to connect to the server. Please confirm the values entered in the 'includes/config.php' file.[/SIZE]

djcan1

Yeni üye
13 Tem 2007
10
0
kardeş binlerce kez eline sağlık yaptım çoook işime yaradı ama bir de buna radyo ile chat bölümü ekleyebilsem lütfen yardım edermisiniz

cizrelimm

Yeni üye
26 Tem 2007
1
0
adminim kolay gelsiin dediğin şeylerin neredeyse hepsini yaptım config.php dosyasını da değiştirdim.ondan sonra sını gerçekleştiremedim.yani mavi bir inernet sayfası var galiba install.php nin çalıştırıldığı onu naısl yapabilirim şimdiden çok teşekkür ederimm

sedat17

Yeni üye
30 Haz 2007
3
0
arkdasşlar yardım edin bende burda kaldım kafayı yicem yaa...
Step 2) Connect to the database
Attempting to attach to database
Connect failed: unexpected error from the database.
Error number: 1044
Error description: Access denied for user 'holocasus'@'%' to database 'vbulletin'
Please ensure that the database and server is correctly configured and try again.

yardım edin yaa böle hata verio msn adresimide werim şsterseniz yardımcı olun...
[email protected]

Qspi

Üye
31 Ara 2006
166
0
''Bulmus Olduğumuz Vbulletin Dosyasının İçinde Upload Adlı Klasor War...

Upload Adlı Klasore Girelim Ve İçindeki Herseyi SAĞ TUS Kopyala İle Kopyalayalım..

Sonra FTP Serverimızdaki Forums Klasörünün İçine atalım.....''

Ben Böyle bir yer bulamadım :(:( nerde oluyor

hoaxs

Yeni üye
9 Ağu 2007
1
0
kardeşş su .de uzantiyi .org ile değiştirme nasil yapılcak ben anlamadimm kardeşişş detayli anlatirsan sevinirim

yubi

Üye
20 Tem 2007
52
1
upload adlı klasörü nerden bulcaz da forums klasörünün içine atcaz yardımcı olur musunuz

wotasx

Yeni üye
21 Ağu 2007
2
0
arkadaşlar herkes confiNg olarak yazmış siz onu config olarak kaydedin sonuna php de eklemeyin türünüde wordpad yapın oyle atın... tabi arkadaşların söylediği yerleri düzelttikten sonra...

wotasx

Yeni üye
21 Ağu 2007
2
0
kardeşş su .de uzantiyi .org ile değiştirme nasil yapılcak ben anlamadimm kardeşişş detayli anlatirsan sevinirim

kardeş sende funpic.de ye gireceğine funpic.org'a girecen sonrada herşey aynı zaten resimlere bakarqak yap...

Kolay Gelsin...

upload adlı klasörü nerden bulcaz da forums klasörünün içine atcaz yardımcı olur musunuz

kardeş sende bi yerlerden vbulletin 3.6.8 veya 3.6.7 dosyalarını bulacan artık googleye mi vazacan napacan bilmiyorum ... msnye gel yada yardımcı olabilecmiyim bakarız [email protected] sorunu olan herkes eklesin...
ayrıca o vbulletin upload dosyalarını bu sitede veremezler yasak siteyi kapatabilme durumu var onun içindir heralde... biraz karışık oldu ama kusura bakmayın :D ..

Bu Arada e-mail gelmeyenler mynet veya yahoo g-mail gibi e-mailleri kullansınlar...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.