Bedava Host Alimi+Vbulletin Kurulum(Resimli Anlatim)

007SONER

Yeni üye
23 Ağu 2007
10
0
İzMiR
Bulmus Olduğumuz Vbulletin Dosyasının İçinde Upload Adlı Klasor War...

Upload Adlı Klasore Girelim Ve İçindeki Herseyi SAĞ TUS Kopyala İle Kopyalayalım..

Sonra FTP Serverimızdaki Forums Klasörünün İçine atalım.....

Kopyalama İşlemi Biraz Zaman Alacaktır.....

Kopyalama İşi Bittikten Sonra Ftp Sunucumuzdaki

Forums/includes/confing.php.new Dizininde Bulanan Confing.php.new silelim...

Şimdi Bilgisayarımızda Olan Upload/includes/confing.php.new Word padle açalım

Asağıdaki Yerleri Bulalim Ve Düzenleyelim

$servername = 'localhost'; <<<Aynen Kalsin
$dbusername = 'root'; <<<<DATABASE USERNAME Resimlerde Size Not Almanizi Söylediğim Yerlere Bakınız..Kendikinizi root ile degiştirin
$dbpassword = 'parola '; <<<Resimlerde Database Parolasını Not Edin Demiştim..Onu Parola yazan yerle degiştirin
$dbname = 'forum'; <<<<Database Name Ayne sekilde Notlarinizin Arasında war..Onu forumla degiştirin...

Dosyadan Farklı Kaydete Girin..
Dosyayı confing.php olarak Kaydedin.....

Son Olarak Bu Dosyayi Ftp sunucunuzdaki
forums/includes dosyasina atın...

Ben anlamadım bu bölümü bana güsel bi şekilde anlatırsan çok iyi olacak yardım edin lütfen..:(
Bulmus Olduğumuz Vbulletin Dosyasının İçinde Upload Adlı Klasor War...
bunun nerde olduğunu anlamış değilim

asi-genc

Yeni üye
19 Ocak 2007
40
0
ha.funpic.de/install/install.php şeklinde yazıyorum ve bana

hosta doğrudan attım birde 3,6.7 kullanıyorum

böyle bir hata veriyor

Warning: vB_Registry::include(/usr/export/www/vhosts/funnetwork/hosting/hamiismail/includes/config.php) [ function.vB-Registry-include]: failed to open stream: No such file or directory in /usr/export/www/vhosts/funnetwork/hosting/hamiismail/includes/class_core.php on line 2394

Warning: vB_Registry::include() [ function.include]: Failed opening '/usr/export/www/vhosts/funnetwork/hosting/hamiismail/includes/config.php' for inclusion (include_path='.:') in /usr/export/www/vhosts/funnetwork/hosting/hamiismail/includes/class_core.php on line 2394

Configuration: includes/config.php does not exist. Please fill out the data in config.php.new and rename it to config.php

crazy_runo

Yeni üye
31 May 2007
4
0
Ellerine sağlık ben 3.6.8 kurmayı denedim ama yüklemeye başlamıo şimdide 3.5.3 denicem snin ki gibi olursa rep wericem adminim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.