Belediye Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hacking474

Üye
14 Mar 2017
230
0
Merhaba bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Şuan belediye başkanı yolumuzu yapmamaktadır. bununla ilgili BİMER'E ve valiye iletmiştim ordan gelen cevap en kısa sürede yapılacağı yönünde oldu. Fakat 1 yıldan fazla süredir hala oyolıyorlar. Bu yol bittikten sonra sizin yola geçeceğiz diyerek 1 yıldan fazla süredir böyle kandırdılar şimdi ben nasıl bir işlem yapmam lazım?

Moderatör tarafında düzenlendi:

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
Merhaba bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Şuan belediye başkanı yolumuzu yapmamaktadır. bununla ilgili BİMER'E ve valiye iletmiştim ordan gelen cevap en kısa sürede yapılacağı yönünde oldu. Fakat 1 yıldan fazla süredir hala oyolıyorlar. Bu yol bittikten sonra sizin yola geçeceğiz diyerek 1 yıldan fazla süredir böyle kandırdılar şimdi ben nasıl bir işlem yapmam lazım?

Tekrar geri bildirim yapmayı deneyebilrsiniz. 1 yıl çok fazla bir süre, azımsanacak derecede değil. Durumu BİMER yoluyla tekrar iletiniz. Durumu belirtip 1 yıl geçtiğini lakin geri dönüş alamadığınızı söyleyin. Yardımcı olacaklardır.

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
Bimer'e yazmayı deneyin. Eğer yazdıysanız tekrar yazın. Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık'a da yazın. Direk zaten Bimer'den yazılanlar gidiyor ancak olsun siz yinede yazın. Tek kişiyle olacak iş değil bu. Çoğunluk şikayetler değerlendirilmektedir.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
teknolojik bildiriler silinmekte lakin yazılı dilekçe ile başvurduğunuz zaman bunu sisteme işlemek zorundalar

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Merhaba üyemiz yüzyüze veya mail yoluyla yaptığınız şikayet istek bildiriler fazla önem verilmez fakat dilekçe yazdığınızda size 15gün içinde cevap verme zorunluğu vardır eğer vermez ise vali'ye dilekçe yazın cevap vermediğini ve sorunu yazın belediye başkanına gereken uyarı yapılır ve şikayetinizle ilgilenilir

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Tek kişi dilekçe yazmak yerine toplu bir şekilde dilekçe yazıp yollarsanız, sorunla ilgilenebilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.