Beni Korkutan Resim. | +18

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
Beyler motorcu olduğum için bir dünya motor grubuna üyeyim feysde.
Bir arkadaş bu resmi çekmiş ve bunu görmüş, korktum cidden.

Resimde 1 çift gözün olduğunu görmüşler ve bende gördüm. İşin kötü tarafı ise burunda görüyorum.

vp9OQD.jpg

kWoqXq.jpg

Son düzenleme:

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
Ben şu inci sözlük müdür nedir onun logosu olan baykuşu gördüm böyle açmış kanatlarını :D

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
Moderatör tarafında düzenlendi:

Dark magic

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,136
0
AGIRÎ
Bunun bilimsel bir açıklaması var :)
Beynimiz düzensizliklerin arasında bir düzen arar ve o an gördüğünüz her şeyi bir şeye benzetme çabası içine girer, burdada o olmuş bulutlarda bulunan renk tonu değişikliklerini beyin bir göz hatta yüz olarak bize sunuyor.

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A

4K4

Üye
25 Ağu 2017
54
0
Null
Beyler motorcu olduğum için bir dünya motor grubuna üyeyim feysde.
Bir arkadaş bu resmi çekmiş ve bunu görmüş, korktum cidden.

Resimde 1 çift gözün olduğunu görmüşler ve bende gördüm. İşin kötü tarafı ise burunda görüyorum.

vp9OQD.jpg

kWoqXq.jpg

Bir çift gözü andırıyor ancak korkulacak şey ne onu anlayamadım ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.