Beyaz Şapkalı hacker olmak istiyorum fakat nerden başlamam gerekiyor bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blo0w

Yeni üye
20 Haz 2014
46
0
Bursa
bu benım ne kadar zamanımı alırsa alsın vazgeçme gibi bi niyetim yok sonuna kadar gidicem fakat nerden başlamam gerektiğini bir türlü bulamadım sql ve açıkları haviji gibi bazı şeyleri araştırdım sql açıklaırnı falan baktım yardımcı olursanız çok sevinirim nerden başlamalıyım :RpS_huh::RpS_huh::RpS_huh:

blo0w

Yeni üye
20 Haz 2014
46
0
Bursa
Arvinli Reis kardeş bana ulaşırmısın mesaja tamıyorum 20 mesaj gerekııyor dıye bır uyarı alıyorum cevap veren herkese de teşekkür ederim bu konu hakkında bana yardımcı olabılıcek her sorunumda danışabiliceğim biri varsa mesaj atabilirmi çok minnettar olurum

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Beyaz şapkalı felan bunları geç "Siyah,Beyaz,Gri" şapkalı hacker üyelerin birçoğu aynı bilgilere sahip çünkü saldırıyı bilip önlemini öğrenmek gerekiyor en baştan sade başlamalısın

kinq96maxde

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
321
5
KANADA
Okulunu Oku Olursun Bilgisayar Mühendisliğini Okurken Kendi Kendine Hack Konusu Benim İçin Oyuncakmış Diyeceksin. Hacker Degil Yazılımcı Olacaksın Heryerde Forsun Olur Bak Bu Yazılımcı şey degilmi der bazılarıda hacker yerine koyar fakat bi hackerden daha fazlası olursun çünkü benim abim öyle bu forumdada üye

P4nN

Uzman üye
25 Ara 2015
1,761
3
Miami
bu benım ne kadar zamanımı alırsa alsın vazgeçme gibi bi niyetim yok sonuna kadar gidicem fakat nerden başlamam gerektiğini bir türlü bulamadım sql ve açıkları haviji gibi bazı şeyleri araştırdım sql açıklaırnı falan baktım yardımcı olursanız çok sevinirim nerden başlamalıyım :RpS_huh::RpS_huh::RpS_huh:
Önce bi beyaz şapka al:trl:trl
Başlaman için eğitim setim var 10 tl alıcaksan ulaş bana özelden
Ticaret yasak

blo0w

Yeni üye
20 Haz 2014
46
0
Bursa
ben lise 4 sınıf web tasarım ogrencısıyım zaten bu sene unı sınavına gırıcez bende bılgısyar ustune gıtmek ıstıyorum da bu işlerin başı neresidir işte hangi şeyleri öğrenmem lazım

AlakLtd

Üye
31 Tem 2016
84
0
Dos/$.76C##
Beyaz Şapkalı Bir Hacker Olmak istiyor isen : Site açıklarını bulma konusuna bakmanı tavsiye ederim Site adminine bu açıkları söyleyebilirsin zararlı faaliyetler vs
Gri hatta Siyaha bile girebilir kolay gelsin

blo0w

Yeni üye
20 Haz 2014
46
0
Bursa
İşte bulup gırmeyı denıycem bulabılsem asama asama kendımı gelıstırmek ıstıyorum nerden başlıycagımı bılmıyorum o konuda sızden yardım ıstyorum ılk olarak ne ogrenıyım ne yapıyım

Arashi

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
286
0
System32
ben lise 4 sınıf web tasarım ogrencısıyım zaten bu sene unı sınavına gırıcez bende bılgısyar ustune gıtmek ıstıyorum da bu işlerin başı neresidir işte hangi şeyleri öğrenmem lazım

Öncelikle Bir Tane programlama Dili Öğrenmelisin C# Veya Vb.net Başlamak İçin Eniyleridir.

Orta Seviye Bir Programlama Dili Öğrendiğin Zaman yani Kendi Kendine Yetecek Seviyede Bir program Yaza Bilecek Kıvama Geldiğinde Başlamalısın Gerçek Hacker Başka Programlardan Destek Almaz Kendi Programını Yazmasını Bilir Örn: Admin Panel Bulucu . Ondan Sonra Web Hacking Gelir İnternet Siteleerini Hacklemeyi Öğrenmek Daha Basittir. Google Amcaya Sorduğun Zaman Her Program Elinin Altındadır (Tabi Kendi Programını Yazıyorsan Başka) Yok Havij Yok sql Yok kali Linux Bunlar Zaten İnten Bakabilirsin Admin Panel Bulma - Shell Basma - İndex Atma (Ki En Kolayı)
Bunlara Baka Bilirsin Bundan Sonra Computer Hacking Geliyor Bu Biraz İş İster Virüsler - Rat - Ip Gilgisi - Port Sistemi - Sosyal Mühendislik Falan Filan Yani İntternette Çok yer Var Sadece Bu Forumda Takılıp Kalma Youtube Gir Birsürü Hack Vidyosu Var izle Başka Hacker Forumları Var Oralara Üye Ol Bak Ama Lafın Kısası Öncelikle Orta Seviye Birkaç Dil Öğren Tavsiyem C# Sonrası Gelir Zaten Merak Etme. :RpS_thumbup: Şimdi Benim Anlattıklarım Siyah Şapkalı Bir Hacker Olmak Gibi Gelmiş Olabilir Fakat Bunları Öğrendiği Zaman Bir Siyahın Neler Yapabileceğini Öğrenmiş Ve Admine Bildirmek Kendine Kalmıştır. !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.