Beyler Nolur Acil Yardım Lazım Nolursunuz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tigro53

Üye
5 Mar 2016
250
0
Selamünaleyküm arkadaşlar , benim PC bu forumdan indirdiğim bi dumper linkinden virüs bulaşmıştı Truva atı. kesinlikle forumu kötülemiyorum benim hatam taratmadım.
Ve yanlışlıkla sistem geri yükleme yapacağıma windowsu yenile dosyalarını kaybetmeden falan bişiler yazıyordu tıklattım yeniden başlattım. Şimdide windows8'e geri döndü ve programlar vs herşey silindi. WİNDOWS UPDATE/AYARLAR Bölümünde çoğu şey yok örn: yeni gelmiş gibi yap falan tekrar sistem geri yükleme şeyleri yok nasıl geri yapıcam nolur elim ayağım titriyor sinirden

aMRX

Uzman üye
20 Şub 2016
1,487
2
Eski Albay
Kardeşim kimden indirdiysen git dava et ama sende de suç var geçmiş olsun bu arada.

İlk olarak bi sakinleş ve kendine gel bir su iç sonra neler kaybettin hepsini bir düşün ve not al sinirlenmeden. başla baktın olmuyorsa tekrar sitem yükle ve yada git format attır sıfırdan başla

Tigro53

Üye
5 Mar 2016
250
0
Kardeşim kimden indirdiysen git dava et ama sende de suç var geçmiş olsun bu arada.

İlk olarak bi sakinleş ve kendine gel bir su iç sonra neler kaybettin hepsini bir düşün ve not al sinirlenmeden. başla baktın olmuyorsa tekrar sitem yükle ve yada git format attır sıfırdan başla

İyi ama yokki sistem geri yükleme falan ayarlar bölümünde windows8'in ilk sürümü galiba bu.

Tigro53

Üye
5 Mar 2016
250
0
Arkadaşlar windows8.1 edinebilmem için en son güncelleştirmeyi yüklemem gerekiyor sizce ne zaman gelir güncelleştirme ?

Pazar gününe kadar hepsini halletmem lazım.

Hsnsfk

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
714
0
sistem geri yükleme olması için yedek alman gerekir bulunan yedekteysen ztn yapacak birşey yok geçmiş olsun

Kostov

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
576
0
Size Kesinlikle Windows 10 Kurmanızı Öneririm
En Stabil Sürümü Zaten Herşey Gitmiş Win 10 Kurun Derim.
Usb Den Kurulum Yaparsınız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.