Bi Daha Dalga Geçersen Ölürsün

• Konbuyu başlatan _The_Godfather_
  • Başlangıç tarihi

bywesley

Üye
15 Mar 2009
170
0
Ankara
arkdaşlar elbet bende inanıyorum 3 harfliler varlığına ama unutmayın Allah (c.c) ın güzelliğinne büyüklüğüne yüceliğine sığınırsanız bence birşey olmaz
ayrıca bana böyle birşey olsa sanırım bi Fatiha okurum ama insan o olayın etkisindeyken bence insan ne yapacağını bilemez

12 May 2009
81
0
ya inanmayın böyle şeylere adam sanki film çeviryo :D
cin vardır ama başka boyutta öyle şeylerde yapmazlar (sanırsam :D

devtech

Yeni üye
15 Haz 2009
21
0
22 temmuz ve 22 saniye neden iki yerde 22 geçiyor?22 nin bir anlamı mı var bu beni gerçekçilik konusunda şüpheye düşürdü.

FederaL.!

Yeni üye
3 Nis 2009
15
0
Tek korkum Rabbimdir.Gerisinden korkmam dalga gecmemde ancak boyle seylere gulmemek elde degil.Ben onlardan ustun bır varlıkken bana bunları yapmaları mumkun degildir.Ayrıca imanın kuvvetlı ise hicbirsey olmayacagına dair garantı verırım.Neyse fazla din konusuna gırmeyelim..

aynen kardesim katılıyorum sana biz onlardan üstün bir varlıgız

Shooter_

Katılımcı Üye
8 Nis 2009
740
0
c:/windows/system32
cinler vardır ama ınsanlara zarar veremezler ve ınsanların bulundugu yerlere gelmez onlar da bızım gıbı musluman hırıstıyan ıyı kotu vardır ama zarar weremezler sızın oldunuz yerede gelmezler sıze bır sey soyleyeyım

hz.adem dogudugunda peygamber efendımızın ınsandan olmasını ıstemıs ALLAH dan cın lerın ılk olan kısısede rounmemeyı ıstemısdır onlar b ızlere zarar veremezler

asygılarla shooter_

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.