Bilgisayar Klavyesi Hakkında

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
Bilgisayarımda 2,W,Esc,F1,F2 Tuşları Çalışmıyor Bazen Başka Tuşlarla Aynı Anda Çok Kez Tıklıyorum Sonra Bir Süreliğine Kendine Geliyor Onun Dışında Adam Akıllı Çalışmıyor Kendi Başıma Nasıl Düzeltebilirim Bu İşten Anlayan Kişilerin Cevaplarını Bekliyorum
Not : Klavye Kullanınca Tuşlar Çalışıyor

Son düzenleme:

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,202
676
Bilgisayarımda 2,W,Esc,F1,F2 Tuşları Çalışmıyor Bazen Başka Tuşlarla Aynı Anda Çok Kez Tıklıyorum Sonra Bir Süreliğine Kendine Geliyor Onun Dışında Adam Akıllı Çalışmıyor Kendi Başıma Nasıl Düzeltebilirim Bu İşten Anlayan Kişilerin Cevaplarını Bekliyorum
Not : Klavye Kullanınca Tuşlar Çalışıyor

merhaba, şurada belirtilen çözümü deneyebilirsiniz bkz: https://answers.microsoft.com/tr-tr...ı-tuşlar/eddf1325-bc42-48af-9f8e-ea0f31c5a0ad

Viracoche

Üye
19 Ocak 2019
133
3
Akatsuki
Bilgisayarının Driverlarının Güncel Olarak İndirip Kurabilirsin
Sorun devam ederse Başlat menüsü ayarlar > güncelleştirem ve güvenlik > sorun gider > klavye sorunlarını giderin
Sorun halen devam ederse sorunun olmadıgı bir zamana sistem geri yükleme yapın

0V3R

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
314
0
Muş
Yukarıdaki Üyelerimizin Verdikleri Yöntemler Olmadı İse Bir kaç kez yeniden başlatın bilgisayarınızı,aynı sorun bende de oldu.Pc'mi fazla yeniden başlatan biri değildim.Ve Sorun çözüldü.

Lwec

Yeni üye
9 Şub 2019
32
0
merhaba belirttiyin tuslarin altinda asiri isidan ya nem yani su yada toz ve en kotu si ise altinda bulunnan tuslarin rezin deylen artik basilmakdan bozulmusdur o uzden baska klavyede bulunan rezini kendi bilgisayr klavyenin calismayan tuslarin altina soka blirsin

xyz48

Yeni üye
10 Şub 2019
33
1
Bursa
Windows Kaç Kullanıyorsun Yada İşletim Sistemin Ne ?
Windows 10 İçin [ame="https://www.youtube.com/watch?v=1k7ZrPEN3w0"]Tıkla[/ame]​
Windows 7 İçin Çözüm Bulamadım​
NOT : KLAVYEYİ SÜPÜRGEYLE İYİCE TEMİZLE

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.