Bilgisayar Ratlandı Program Lazım

Pentago

Yeni üye
28 Mar 2019
35
0
Suriye
Arkadaşlar Pc Rat Yedi Şuanda Anti Rat Programı vardı tht de bulamıyorum biri anti rat gibi bi program verebilirmi lütfen.

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
Rat yediğinde format dedin mi nasıl kafa yaşıyorsun bilmiyorum :trl

Aşağıdaki programı, avira antivirus ve combofix'i yüklemen yeterli.
https://softfamous.com/darkcomet-rat-remover/

Yaşın kaç bilmiyorum ama sen rat denildiği zaman ne alıyorsun o kadarını çözemedim sen bildiklerini anlat ben bu zamana kadar bildiklerimi unutayım belki sen doğrusunu biliyorsundur senden makale bekliyorum

Edit: Hatta ben bir yazılım göndereyim sen onu combofix ile temizle temizlersen ben forumu bırakırım

Son düzenleme:

AhmedPasa

Üye
27 Nis 2019
146
0
Istanbul
Rat virüsünü birisi ağına sızıp bilgisayarında açık port bularak çalıştırmış olabilir ihtimali var yani Önce bilgisayarının yedeğini al sonra format at ama ben yedek almanıda tavsiye etmem çünkü yedeklerinin arasında olabilir rat format attıktan sonra geri yüklenir sen direkt format at sonra ağ şifreni değiştir WPS2 olarak ayarla ve şifreni kimseye verme benim sana tavsiyem budur dostum

oxcakmak

Uzman üye
1 Ara 2018
1,457
2
24
Kocaeli
Yaşın kaç bilmiyorum ama sen rat denildiği zaman ne alıyorsun o kadarını çözemedim sen bildiklerini anlat ben bu zamana kadar bildiklerimi unutayım belki sen doğrusunu biliyorsundur senden makale bekliyorum

Edit: Hatta ben bir yazılım göndereyim sen onu combofix ile temizle temizlersen ben forumu bırakırım

19, rat dark comet, nj vb. trojan yazılımları crpytlersin atarsın rat olur ama diğer silinmeyen hddye yazılanlar wannacry, cryptolocker türündeki veya üst düzey yazılımlar.

BLUEWHALE

Üye
1 Mar 2019
179
0
Ƭ☪
Öncelikle S.aleyküm kardeşim bazı arkadaşların dediği gibi format atmak en iyi çözümdür ancak format atmayı son çare olarak görüyorsan bence sen iyi program combofix zamanında bende yaşamıştım aynısını combofix ile kurtulmuştum...(sonra yinede format atmıştım:)

İyi forumlar...

COMBOFİX İÇİN TIKLA: Teşekkür butonunu kullanalım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.