Bilgisayarım Birden Aşırı Derecede Yavaşladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkSouLL

Üye
14 Eki 2011
160
0
Merhaba arkadaşlar benim bilgisayarım bir tarihi eser diyebilirim oldukça eski ama yeni parça takdırdım 1.5gb ram var ekran kartı yanmıştı 256mb ekran kartı var pentium 4 herneyse bilgisayarımın hızı belliydi açılış hızı internette dolaşma hızım belliydi bilgisayarımda güvenlik için avira temizlik içinde advanced system care 5 kullanıyorum böyle kullanırken bilgisayarı advanced serial key buldum ve hemen sistemi pro ya yükseltim proda bilgisayarı daha iyi hızlandırdığını duymuştum hemen derin bakım yaptım kişisel ayarlar felan yaptım bilgisayarın daha hızlı olmasını beklerken internette daha yavaş olmaya başladı açılış süresi felan aynı ama özellikle internette çok yavaş bide advanced ile internet hızlandırma programını kullandım programda bende internet bant genişliğini istiyordu bende anlamadığım için internet simgesine geldiğimde gördüğüm Mbps yi yazdım yani 100 Mbps ardından interneti hızlandır dedim şimdi internet daha berbat oldu ama internet hız testi yapıncada böyle daha hızlı çıkıyor kararsız kaldım bilgisayar neden bu derece yavaşladı diye yardım ve önerilerinizi bekliyorum...
Şimdiden Teşekkürler..

DarkSouLL

Üye
14 Eki 2011
160
0
Teşekkürler uyarın için teşekkürler bende dikatte alıcam serial programı zaten duruyor advancedi kaldırıp birde CCleaner denerim bakalım hangisi daha iyi olursa peki CCleaner ın serialı varmı tam sürümmü varmı yoksa normali yeterlimi?

6 Ocak 2012
122
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar benim bilgisayarım bir tarihi eser diyebilirim oldukça eski ama yeni parça takdırdım 1.5gb ram var ekran kartı yanmıştı 256mb ekran kartı var pentium 4 herneyse bilgisayarımın hızı belliydi açılış hızı internette dolaşma hızım belliydi bilgisayarımda güvenlik için avira temizlik içinde advanced system care 5 kullanıyorum böyle kullanırken bilgisayarı advanced serial key buldum ve hemen sistemi pro ya yükseltim proda bilgisayarı daha iyi hızlandırdığını duymuştum hemen derin bakım yaptım kişisel ayarlar felan yaptım bilgisayarın daha hızlı olmasını beklerken internette daha yavaş olmaya başladı açılış süresi felan aynı ama özellikle internette çok yavaş bide advanced ile internet hızlandırma programını kullandım programda bende internet bant genişliğini istiyordu bende anlamadığım için internet simgesine geldiğimde gördüğüm Mbps yi yazdım yani 100 Mbps ardından interneti hızlandır dedim şimdi internet daha berbat oldu ama internet hız testi yapıncada böyle daha hızlı çıkıyor kararsız kaldım bilgisayar neden bu derece yavaşladı diye yardım ve önerilerinizi bekliyorum...
Şimdiden Teşekkürler..
Pc'sinde Virus Var Her Dakika Başı Dosya Yazar Aynı Sorun Banada Geldi Emsisoft Anti Virus Programı İle Tarattım 1005 Tane Zararlı Virus Yazmıs yani Her dk Bası Yazar İse Pc Kasması Doğal Bisidir :) Sana Bir Anti Virus Programı Tavsiye Ediyim Kendi Sitesi:Free Anti-Malware Download | Emsisoft Anti-Malware, Online Armor Firewall, Mamutu Behavior Blocker

DarkSouLL

Üye
14 Eki 2011
160
0
Tavsiye için sağol ama benim en çok güvendiğim tek bir virüs programı var oda avira onunla taratıyorum şimdi ama virüs bulcağını sanmam zaten combofix ile tarattım ama yinede saol.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.