Birinin açtığı konuları nasıl görürüz?

SkyH85

Üye
11 May 2019
81
2
Ram
Merhabalar arkadaşlar, bazı yazılımcı arkadaşlar bir sürü tool yapmışlar ancak profilinden de olsa açtığı konuları bulamadım ve bu sebeplere paylaştıkları toollara ulaşamıyorum.

SkyH85

Üye
11 May 2019
81
2
Ram
sorununuzu anlayamadım biraz daha açıklayabilir misiniz
Örneğin bir uygulama geliştirdiniz ve uygulamanızı beğendim. Ve bu tarzda başka uygulamalarda yaptığınızı öğrendim bir yerde. Ancak kişinin profilini bilsemde bu sitede, kişinin açtığı konuları göremiyorum. Mesela sizin profilinize tıkladım sadece attığınız mesajlar gözüküyor, açtığınız konular değil. Buna bakabileceğim bir yer var mı yoksa böyle mi?

Kullanıcının profiline girdikten sonra bul seçeneğine basın ordan tüm konuları bul seçeneği var kullanıcının açtığı konuları bulabilirsiniz
Hocam zaten sizin konulara bakıcaktım :D, sağolun.

Babo1945

Üye
8 Tem 2020
165
44
Dardayım
Örneğin bir uygulama geliştirdiniz ve uygulamanızı beğendim. Ve bu tarzda başka uygulamalarda yaptığınızı öğrendim bir yerde. Ancak kişinin profilini bilsemde bu sitede, kişinin açtığı konuları göremiyorum. Mesela sizin profilinize tıkladım sadece attığınız mesajlar gözüküyor, açtığınız konular değil. Buna bakabileceğim bir yer var mı yoksa böyle mi?
hocam cevabı vermiş o yüzden bir şey yazmıyorum iyi forumlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.