Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

HexSuPRaa

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
2,116
0
Exploit
Bizim burda wifi yok parka giddim denemeye ama tebrik ederim zyzel modemi kırdı airtes kırmıyor nedense Kendi internetim var grk yok ama sagol genede ARKADAŞŞIN MODEMİ KIRDIM HAVA ATTIM :d

maymaa2

Uzman üye
19 Tem 2013
1,532
0
abi wireles adabter kullanıyom scana basınca hiç bi wifi görükmüyo

şunun gibi:

KlkW8J.png

Son düzenleme:

Energizer01

Katılımcı Üye
5 Nis 2013
661
1
/root
Eline sağlık süper bir paylaşım, ben denedim sadece 1 tanesini kırabildim sanırım her modemde işe yaramıyor

Weardlegend

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
768
1
33
İstanbul
ulan ya harbiden 2 dk'da kırdım gerçekten çalışıyor.Yeminlen kral adamsın hocam inşallah yolun açık olur programcılıktan filan ilerde iyi yerlere gelirsin inşallah allah yolunu açık etsin.Tşk vermeyide unutmadım :D hee birde şuanda kaçak netten yazıyorum :D :D

Weardlegend

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
768
1
33
İstanbul
hocam birde sorum olucaktı benim.kablosuz ağlara tıklıyorum.xkaramel diye bir ağ var full çekiyor.Programı açıyorum işlemleri yapıyorum.programda Wps bölümünde xkaramel diye internet çıkmıyor.Birkaç kez yeniliyorum farklı farklı ağlar filan gelip gidiyor ama bu ağ hiç gelmiyor.İnternet full çekiyor fakat programda gözükmüyor ne iş anlamadım.Bi yardımcı olsana hocam

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
hocam birde sorum olucaktı benim.kablosuz ağlara tıklıyorum.xkaramel diye bir ağ var full çekiyor.Programı açıyorum işlemleri yapıyorum.programda Wps bölümünde xkaramel diye internet çıkmıyor.Birkaç kez yeniliyorum farklı farklı ağlar filan gelip gidiyor ama bu ağ hiç gelmiyor.İnternet full çekiyor fakat programda gözükmüyor ne iş anlamadım.Bi yardımcı olsana hocam

dostum bssıd sanırım 00 ıle başlıyordur. 00 ıle başlayan bssıd'lerı ne yazıkkı şuanda wps bölümüne çekmıyor. Bakın şuanda wıfı modem desteğı eklıyorum. wps'yede yarın el atacağım bütün gece modem desteğı eklemekle uğraşacağım buyrun buda kanıtı ;

e7or2L.png

Ayarlarıyla oynatıp güncellemeyı yapacağım. Yaptığım güncellemeyı konuya eklıyeceğım yenı bır download vereceğım onu kuracaksınız. Başarılar dıleyınde bu gece 1-2 modem desteğı eklıyebıleyım :).

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.