Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

ultrahacker59

Katılımcı Üye
7 May 2013
530
0
Tekirdağ
Hataya Çözüm Önerisi

Allahını seven söylesin bende dummper neden çalışmıyor
http://i.hizliresim.com/ydr8D9.png hata burda

Hımmm, Sanırım Şöyle Diyor;

Uygulamada Bir Hata Oluştu. Eğer Devama Tıklarsanız Bu Hata Yok Sayılıp Uygulama Çalıştırılmaya Devam Edecektir. Eğer Çıkışa Tıklarsanız Uygulama Kapatılacaktır.

Microsoft.NET Framework Programını Son Sürüme Güncellemeyi Dene Bakalım. Zaten Bu Programı Microsoft Kendi Sitesinde Orjinal ve Ücretsiz Olarak Sunuyor.

cixirfan

Katılımcı Üye
22 Şub 2012
427
0
İstanbul
Hımmm, Sanırım Şöyle Diyor;

Uygulamada Bir Hata Oluştu. Eğer Devama Tıklarsanız Bu Hata Yok Sayılıp Uygulama Çalıştırılmaya Devam Edecektir. Eğer Çıkışa Tıklarsanız Uygulama Kapatılacaktır.

Microsoft.NET Framework Programını Son Sürüme Güncellemeyi Dene Bakalım. Zaten Bu Programı Microsoft Kendi Sitesinde Orjinal ve Ücretsiz Olarak Sunuyor.

tekrar tekrar yükledi yok olmuyor

Ace123

Yeni üye
17 Haz 2014
2
0
Beyler dumper ı calıstıramıyorum net.framework hatası veriyor yardım edermisiniz

nafoo123

Yeni üye
15 Tem 2009
22
0
Allahını seven söylesin bende dummper neden çalışmıyor
http://i.hizliresim.com/ydr8D9.png hata burda

uygulamayı çalışırırken uyumluluk gidericiyi başatın tekrar deneyin başka windows sürümünde çalıştırmayı dene 'dumper.exe' sağ tık özelliklerden

Beyler dumper ı calıstıramıyorum net.framework hatası veriyor yardım edermisiniz [/QUOTE]

gayet basit Google ' a .net framwork 4.xx indirip yükle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.