Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

By Berky

Katılımcı Üye
2 Kas 2012
473
0
wifimin bozuk olduğunu sanmıyorum ilk çıkan ekranda buluyor normaldede wifiyi kullanıyorum pc win 8
dahili wifide bulmuyormu yani bunumu demek istiyorsunuz ?

BY_XTR

Üye
25 Kas 2006
71
0
İyi hoş da malesef etkili bi program değil. 15 tane yakın wifi bağlantısından 1 tane iş görebildi.:RpS_confused:

Edit: Bu arada 60.2 versiyonu mevcut bende. Bazı arkadaşlar illede yeni sürüm demiş fakat ben herhangi bi fark göremedim kırma konusunda. Yine aynı yani.!

Son düzenleme:

MaskeliHacker

Katılımcı Üye
21 Tem 2014
965
0
Nereye...
black king hazır açıksın ne zamandır yoksun sorularım olucak ben bu jumpstart ve dumpper son sürüm indirdim ve bu jumpstarta yine senin türkçe dosyanı atsam sorun çıkartırmı ? ve ben daha önce kırdığım wifiyi sildim yeniden kırıyım dedim ama kırmadı sorunu neden olabilir allahtan şifresini almıştım :D

datasoft__63

Yeni üye
25 Eyl 2007
7
0
dumpper 60.2 in yeni versiyonu jumpstart for wireless ile uyumlu degil desteklemiyor ...
ne yapabiliriz acil yardım tesekkürler...

allah için 120 sayfalık yorum yapılmıs biri de yazmamıs bu sorunu ?

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
dumpper 60.2 in yeni versiyonu jumpstart for wireless ile uyumlu degil desteklemiyor ...

jumpstart sil yeniden yükle sanırım sorunun ortadan kalkar ben öyle yaptım

jumpstartı yeniden tanımlaman gerekliyo

BY_XTR

Üye
25 Kas 2006
71
0

Hacım resimde işaretlediğim yerden jumpstartın kurulu olduğu yeri işaretlemen lazım :RpS_wink:

ftn8kk.png

Reanto

Yeni üye
23 Eki 2013
21
0
gjyQBO.png

yüklerken böyle bi hata veriyor program acıyor ama belki sorun bu yüklemededir . hiç bi wifi hackliyemiyorum yardım

keer

Yeni üye
31 Ocak 2010
3
0
yapamadım galiba :(

ya wifi bulduda Escaneara basınca bişey çıkmıyor yaw :( bendemi kaynaklanıyorhata?

PROMETHEUS20

Yeni üye
21 Tem 2014
15
0
Kardeşim ben önce kendi modemimden bağlantıyı koparıp denedim çalıştı ama diğer hiçbir wifi de çalışmadı . Dakikalarca bekledim olmuyor. Neden ???

Reanto

Yeni üye
23 Eki 2013
21
0
gjyQBO.png
yüklerken böyle bi hata veriyor program acıyor ama belki sorun bu yüklemededir . hiç bi wifi hackliyemiyorum yardım black lütfen yardım et ya

nursnmez

Katılımcı Üye
22 May 2013
421
0
Programa noldu şimdi...

Lınkler güncellendı /

Windows Xp Sp3 Dummper Calışmıyor Eskiden Calışıyordu Ama Şimdi Calışmıyor Ne Sorun Var...

1jD0O5.png

WW9RLQ.png

Ldg0WV.png

Pv6zb6.png

Start Bastığımda Taramıyor Hiç Bir Yanıt Vermiyorum Noldu Programa Kaç Farklı Siteden İndirdim Orjinal Sitesinden Bile v60.2 En Son Sürümü Bile Olmuyor...

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Windows Xp Sp3 Dummper Calışmıyor Eskiden Calışıyordu Ama Şimdi Calışmıyor Ne Sorun Var...

1jD0O5.png

WW9RLQ.png

Ldg0WV.png

Pv6zb6.png

Start Bastığımda Taramıyor Hiç Bir Yanıt Vermiyorum Noldu Programa Kaç Farklı Siteden İndirdim Orjinal Sitesinden Bile v60.2 En Son Sürümü Bile Olmuyor...

xpyı bozdum :Trl xplerde çalışmıyor artık dostum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.