Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

SuvarixL

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
861
0
New York
Allah Razı Olsun valla 2 tane kırdım nazar değmesin ellerin dert görmesin başarılarının böyle programlarının devamını bekliyorum.

fafu

Yeni üye
26 Haz 2009
2
0
Ben dumpper programını açamıyorum aç dediğimde sisteme bağlı bir aygıt çalışmıyor hatası veriyor neden olabilir ?

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
Dumperi açıyorum ama hiç bağlantı gözükmüyo yardımcı olurmusun
Isini goren arkadaslar yazmis bizde sorunlari yazdik ama yardimci olan yok.?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ReeLKinq

Yeni üye
14 Nis 2014
30
0
Kardeşim ben indirdim ama kuramıyorum yardımcı olabilirmisin uzak masaüstü falan artık ne olursa :(

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Dumperi açıyorum ama hiç bağlantı gözükmüyo yardımcı olurmusun
Isini goren arkadaslar yazmis bizde sorunlari yazdik ama yardimci olan yok.?

Zamanımız yok bu sıralar o yüzden bakamıyoruz. Dediğiniz sorunun cevabı wifi adaptörünüz uyumsuzdur. yüksek ihtimal realtek vs. dir. yada kablosuz ağ adaptörünüz yoktur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.