Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

candostt

Katılımcı Üye
23 May 2010
418
0
istanbul
arkadaşlar win7 de hiç bir sorun yok anlatılanı yapın ve keyfinize bakın program süper çalışıyor 3 saniyede wifi kırdı daha ne olsun..teşekkürler Black-King başarılarının devamını dilerim..

Sylar46

Yeni üye
28 Ocak 2015
16
0
Screenshot by Lightshot

Arkadaşlar bende : Seçilen ağa baglantı kuruluyor diyor oradan öte geçemiyor. Yani ya kıramadı der ya kırdı der bende oratada kaldı. Ekran görüntüsünü koydum lütfen biri bir şey söylesin.

==============

En sonda : Yapılandırma başarısız dedi.

Ekran görüntüsü : Screenshot by Lightshot

kenanttn

Üye
29 Ocak 2015
65
0
elinize sağlık güzel bir calışma
fakat ben güncelleme yapmak istediğimde sorun yapıyor nedendir anlamış değilim

vezirsiz

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
697
0
PendikBireyD
Screenshot by Lightshot

Arkadaşlar bende : Seçilen ağa baglantı kuruluyor diyor oradan öte geçemiyor. Yani ya kıramadı der ya kırdı der bende oratada kaldı. Ekran görüntüsünü koydum lütfen biri bir şey söylesin.

==============

En sonda : Yapılandırma başarısız dedi.

Ekran görüntüsü : Screenshot by Lightshot

Bana göre wps pin yanlıştır kıramamıştır, modem uzak kalmış olabilir(sadece 1-2 diş çekmekle olmuyor) Birde pcde sağ alt kablosuza tıkla o kırıcı çalışırken diğer ağlardan bağlanmaya çalışıyor çıkmasın öyle olursa bağlantıyı kes senin seçtiğin ağa bağlanıyor diyene dek. Benim bilgidiğim bu :)

vezirsiz

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
697
0
PendikBireyD
Dumpper v.70.0 Dowland Link: https://yadi.sk/d/cGzRq5IbeSsyV
Not: Idioma.ini ile birlikte aynı klasörde olacak.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.