Black Striker Stealer v5.0 - Plain Version // Yayınlandı !

13 Mar 2008
118
0
Blackstriker: ben tool'i denedim ve ilk olarak tool gec aciliyor ve theme menu front size buyukdir, title font'i hic uymadi.

Mail gonderiyor. ama hic bir browser data gondermedi, bir tek wirelessinfo.txt gonderdi o da 0 kb cikti.

Hata falan birsey gormedim yani guzel calisyor.

Keske Ultimate version yapsaydin hersey bir arada. Cunku boyle server bosa gidiyor, bos geldinde kendin download yaparsin
Black strike stealer
Black strike tool

(yeni birsey)
Black strike remote control
Black strike file manager

Son düzenleme:

BlackStriker

Kıdemli Üye
7 Kas 2015
2,420
3
UNKNOWN
Blackstriker: ben tool'i denedim ve ilk olarak tool gec aciliyor ve theme menu front size buyukdir, title font'i hic uymadi.

Mail gonderiyor. ama hic bir browser data gondermedi, bir tek wirelessinfo.txt gonderdi o da 0 kb cikti.

Hata falan birsey gormedim yani guzel calisyor.

Keske Ultimate version yapsaydin hersey bir arada. Cunku boyle server bosa gidiyor, bos geldinde kendin download yaparsin
Black strike stealer
Black strike tool

(yeni birsey)
Black strike remote control
Black strike file manager
Kurban wireless adaptor kullanmıyordur.

Eline sağlık pw pass bekliyorum dostum
rar pass konuda var zaten.

813960

Yeni üye
19 Ağu 2017
7
0
Memory
Öncelikle elinize sağlık kaynak kodlarını inceleme fırsatı bulup inceledim gayet güzel :)
Tutulan dosyalar :

Güncelleme için kendi siteni kullanmışsın bazıları kendi sitesinden trojan down ediyor :) :

Stub hoşuma gitti açıkçası yani piyasada bu özellikleri ekleyenler ya fake ekliyor yada paralı olarak ekliyor sen gerçekten eklemişsin :

Kısacası gerçekten temiz bazıları gibi içine Backdoor gömmemişsin.
Ellerine sağlık :)

BlackStriker

Kıdemli Üye
7 Kas 2015
2,420
3
UNKNOWN
Öncelikle elinize sağlık kaynak kodlarını inceleme fırsatı bulup inceledim gayet güzel :)
Tutulan dosyalar :

Güncelleme için kendi siteni kullanmışsın bazıları kendi sitesinden trojan down ediyor :) :

Stub hoşuma gitti açıkçası yani piyasada bu özellikleri ekleyenler ya fake ekliyor yada paralı olarak ekliyor sen gerçekten eklemişsin :

Aynen öyle.Teşekkür ederim.

13 Mar 2008
118
0
Tutulan dosyalar :

2 ve 3 resimdekileri bulamadim. Sen nasil buldun (istersen cevap ozel mesaj olarak yazabilirsin)?

Kurban wireless adaptor kullanmıyordur.
Aha tamam

Son düzenleme:

deragless

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
660
0
Eline Sağlık Kardeşim Emeğe Sağlık Birşey Soracam wifi Şifresi Çalacam Ama Nasıl Oluyor Serveri Çalıştırıyorum Wifi Şifresini Alıyor Ama Hex Kodu Olarak Onu Nasıl Çözecem Program Vs Varmıdır ? Öm Atarsan Sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.