Black Striker Stealer v5.0 - Plain Version // Yayınlandı !

turpro

Üye
13 Eyl 2011
79
1
Cehennem
Eline sağlık seni takip ediyorum ve gayet güzel calismalarim var
Fakat sifreyle forumdaki mesaj atma atasinda masil bi iliski var napayin 250 mesaj yapmak icin post mu kasayim
Cevabını bekliyorum

BlackStriker

Kıdemli Üye
7 Kas 2015
2,420
3
UNKNOWN
Eline sağlık seni takip ediyorum ve gayet güzel calismalarim var
Fakat sifreyle forumdaki mesaj atma atasinda masil bi iliski var napayin 250 mesaj yapmak icin post mu kasayim
Cevabını bekliyorum

Şifreyi 2 hafta sonra falan paylasacağım.Bir önceki sürüm kullanabilirsin.

Basarili calisma, da hocam surumleri 1'er 1'er mi arttiriyorsun ?

Evet öyledi.Fakat bu son sürüm.Güncelleme geldikçe 5.1 5.2 diye gidecek

Moderatör tarafında düzenlendi:

0110

Uzman üye
3 Haz 2017
1,259
0
hocam denendi sorunsuz çalışıyor windows 8 64 bit kullanıyorum
elinize emeğinize sağlık.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Eline sağlık black. Lakin, sence de biraz hızlı güncellemiyor musun? :)

Daha sabah gördüm, 4. Sürüme yorum atanlar var. Ve de üzerinden çok vakit geçmedi. Gene sen bilirsin ama, benim şahsi kanaatim, araya biraz zaman koy. Ne bileyim ayda bir veyahut iki ayda bir sürüm güncelle :)

BlackStriker

Kıdemli Üye
7 Kas 2015
2,420
3
UNKNOWN
Eline sağlık black. Lakin, sence de biraz hızlı güncellemiyor musun? :)

Daha sabah gördüm, 4. Sürüme yorum atanlar var. Ve de üzerinden çok vakit geçmedi. Gene sen bilirsin ama, benim şahsi kanaatim, araya biraz zaman koy. Ne bileyim ayda bir veyahut iki ayda bir sürüm güncelle :)
Teşekkür ederim :)
Haklısın hızlı gittim :)
Zaten bu son versiyon :)

Titan Rain

Üye
9 Nis 2016
217
0
Ellerine Sağlık Rar Pass Alabilirmiyim birde hocam bu antileri devre dışı bırakma gibi bir özellik yapabilirmisin ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.