Blogger hk

furkan0012

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
562
0
New York
Selamun Aleyküm arkadaşlar yeni bir blog sitesi kurdum ve yapmam gereken neler var önerecekleriniz neler? Anlamayan lütfen yazmasın iyi anlayan arkadaşlar yazsınlar ö.m atın yoruma yazın dönerim. Ben elimden geleni yapmaya çalıştım fakat eksiklerimi bilmek istiyorum. Yardım edecek kişi bulduğumda postu kaldırabilirsiniz. İyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Şimdi Paran Varsa Güzel Paralı Tema Al.Bol Bol İçerik Paylaş Fakat Bunlar Alıntı Olmasın Çünkü Seni Aşağılara Düşürür.Sonra SEO Ve
Backlink İşini Araştırıp Siteni En Üstlere Çıkart sitemap.xml Eklemeyi Unutma. :)

sivanci40

Uzman üye
12 Ağu 2015
1,127
1
TURKEY
Selamun Aleyküm arkadaşlar yeni bir blog sitesi kurdum ve yapmam gereken neler var önerecekleriniz neler? Anlamayan lütfen yazmasın iyi anlayan arkadaşlar yazsınlar ö.m atın yoruma yazın dönerim. Ben elimden geleni yapmaya çalıştım fakat eksiklerimi bilmek istiyorum. Yardım edecek kişi bulduğumda postu kaldırabilirsiniz. İyi forumlar.

www.facebook.com/editor40

EKLE KARDEŞİM BU AKŞAM 22:00 GİBİ MESAJLAŞALIM BLOGGERİM 2 SİTEDE SANADA YARDIMCI OLRUM

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.