Boot menü

3 Eki 2015
244
0
Almanya
Merhaba arkadaşlar. Casper nirvana bir bilgisayarım var windows 8.1 i kullanıyorum açılışta alt tarafta boot menu (F10) yazıyor fakat bastığımda bir türlü bootmenüye geçemiyorum biosada gecemiyorum yardımcı olurmusunuz ?

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Merhaba arkadaşlar. Casper nirvana bir bilgisayarım var windows 8.1 i kullanıyorum açılışta alt tarafta boot menu (F10) yazıyor fakat bastığımda bir türlü bootmenüye geçemiyorum biosada gecemiyorum yardımcı olurmusunuz ?

Merhaba değerli üyemiz alttaki video size yardımcı olabilir.Win 8.1 içinde geçerli diyor videoda.Saygılarımla
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=Z5404LNp91M"]https://www.youtube.com/watch?v=Z5404LNp91M[/ame]

XSPEEDX

Uzman üye
22 Haz 2015
1,037
1
TSK

Pc kapat, güç düğmesine basar basmaz , seri şekilde arka arkaya F10 tuşuna bas, Taki boot menüsü açılana kadar, Eğer yinede açılmıyorsa Bios menüye girip boot menüyü etkinleştirmeye bak.

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Kardeşim Şunları Dene ESC, DEL, F10, F2, F12 Yanlız Bilgisayarın Açma Tuşuna Basar Basmas Bu Tuşlara Basıp Dur. ESC ESC ESC Yap Birsürü Gelene Kadar. Olmazsa Tekrar Kapat Tekrar DEL DEL DEL Yap Oda Olmassa F10 F10 F10 F10 F10.. Böyle Devam Et

Bu Arada Fonksyon Tuşu Varsa Ona Basılı Tutup Dene Tam Bilmiyorum Çok Önce Kullandım Fonksiyon Tuşunu İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.