[BOT] Adf.ly ve Bc.vc THT Üyelerine Özel // kaanumay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Okeans

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
618
0
Nereye....
denedim fakat çok az kasıyor zaten adf.ly artık ilk link kısaltma olduğu için botlara alışmış durumda kandırması kolay olmuyor

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
denedim fakat çok az kasıyor zaten adf.ly artık ilk link kısaltma olduğu için botlara alışmış durumda kandırması kolay olmuyor

Malesef. Konuda istediğiniz bir site varsa söyleyin ekliyim diye boşuna yazmadım farklı siteleri kullananlarda var daha çok kazandıran isteyen olursa eklemeye çalışıcam.

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
Kanit Olarak İzlenme + para + paypal çekme

Öncelikle ben burada site tanıtımı yapmıyorum ki sana sitenin para gönderdiğini ıspatlayayım. 2. olarak forumumuzda çok şükür yetkililerimiz var aykırı bir durum olursa gerekli uyarıyı alırım sana düşmedi burada onu yap şunu yap demek. Son olarak boş muhabbetlerine devam edersen seni bir yetkiliye bildirmek zorunda kalıcam mesaj kasmış olmak için gereksiz gereksiz şeyler yazıyorsun.
Ooo bu cok isime yarayacak cok tesekkkuur

Rica ederim işinize yaradıysa ne mutlu bana :)

Son düzenleme:

Cyfongen

Kıdemli Üye
8 Tem 2015
2,164
0
27
Arnavutluk
Öncelikle ben burada site tanıtımı yapmıyorum ki sana sitenin para gönderdiğini ıspatlayayım. 2. olarak forumumuzda çok şükür yetkililerimiz var aykırı bir durum olursa gerekli uyarıyı alırım sana düşmedi burada onu yap şunu yap demek. Son olarak boş muhabbetlerine devam edersen seni bir yetkiliye bildirmek zorunda kalıcam mesaj kasmış olmak için gereksiz gereksiz şeyler yazıyorsun.

Yetkiliye Baş Vurabilirsin Benim İçin Sorun Yok Gerekeni Yapicaklar Zaten İhbar Butonu Asagida Paypal Ödeme Kaniti Olmadan Olmaz

izmiragasi

Katılımcı Üye
18 Ağu 2015
474
0
İzmir
Basarilarinin devamini dilerim baska sistemler icin yapsan dahada iyi olur link.im gibi bastim tesekkuru devamini dilerim iyi gunler ;)

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum

Rica ederim :)

cc.cc sitesine yapabilirmisn babacan ?

Eklenecekler listeme ekledim eğer buton sorun çıkarmaz ise getireceğim güncellemede eklenmiş olarak bulabilirsin :)

Basarilarinin devamini dilerim baska sistemler icin yapsan dahada iyi olur link.im gibi bastim tesekkuru devamini dilerim iyi gunler ;)

Teşekkür ederim :) link.im adresinide eklenecekler listesine koydum güncellemede buton sorun çıkarmazsa aynı şekilde eklenmiş olarak bulabilirsiniz.

neoplan37

Uzman üye
26 Şub 2014
1,696
1
C://
Güzel olmuş,şöyle olmuş böyle olmuş
çalışıyor evet ama görevini yapıyormu ?

gösterimalabilen varmı onu söyleyin

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.