[BOT] Adf.ly ve Bc.vc THT Üyelerine Özel // kaanumay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Blackdemon67

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,608
14
ZONGULDAK'lı
arkadaşlar program çalışıyor düzgün çalışmasını istiyoranız güncel proxy bulmanız lazım %90 TÜRK proxyler yabancı proxy olanlar engelleniyor ve sayıya işlemiyor // konu altında tartışmayın hem özelde tartışın

kral6591

Katılımcı Üye
7 Ocak 2012
514
0
Nereye,,,,,,
Kullanmış olduğunuz proxylerin güncel ve hızlı olduğundan emin olun. Eğer bundan eminseniz Browser dan takip etmenizi rica ediyorum gözünüze takılan değişik bir nokta varsa bana söyleyin hemen hatayı düzelteyim.

tamam halletimde hocam şimdi baktım bv.cv ye bilmem hangi ülke falan diyolar adamlar çakmaz mı?

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
tamam halletimde hocam şimdi baktım bv.cv ye bilmem hangi ülke falan diyolar adamlar çakmaz mı?

Abartmadığın sürece sorun çıkmaz fakat günde 4 - 5 saat açık bırakırsan muhtemelen anlaşılır proxy aracılığı ile tıkladığın için fark edilmesi okadar zor değil. Banlanmaz garantisi vermiyorum hiçbir zaman o yüzden farklı bir test üyeliği ile yapın her zaman.

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum

Hata muhtemelen proxy den kaynaklanıyor kullandığınız proxy web sayfasını açamadığından program websayfasının url sini çekemiyor ve hata veriyor. Bir sonraki sürümde düzelticem. Ozamana kadar güncel proxyleri kullanmayı deneyin.

Teşekkürler :)

Teşekkürler :)

afedersiniz bu program ne işe yarıyor. ?

Program reklam geç butonuna otomatik olarak tıklayarak (farklı proxy aracılığıyla) size belli bir miktarda para kazandırıyor (site tıklama başına nekadar veriyorsa)

reklamı geç diyormu?

Proxyleriniz güncel olduğu sürece bir sıkıntı çıkmaz :)

gulyaban

Katılımcı Üye
12 Nis 2014
285
0
Trabzon
kardeşim proxyler güncel ama bu seferde baglanırken bir hata olustu diyor türkiye proxy side kullanıyorum ama calıştıramadım yıne browser çalışmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.