Brute force ve Arama motoru ile site hackleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mures

Üye
31 Eki 2014
117
0
Arkadaşlar bana brute force ve arama motorunun linkini atabilirmisiniz

DeSTRoYeRS

Üye
27 Eki 2014
238
0
Kardeşim dediğin her şeyi yaptım ama hiçbir site ele geçiremedim :( bu program galiba bende hep türk sitelerini buldu ben onu nasıl değiştireceğim :D

Black-Deity

Uzman üye
28 Şub 2013
1,120
0
[ THT ]
Kardeşim dediğin her şeyi yaptım ama hiçbir site ele geçiremedim :( bu program galiba bende hep türk sitelerini buldu ben onu nasıl değiştireceğim :D

Dorkun sonuna ingilizce kelime yazarsan İngilizce olan siteler cikar almanca yazarsan alman siteleri cikar transleteden kelimeyi çevirip dorkun sonuna ekleyebilirsiniz.

DeSTRoYeRS

Üye
27 Eki 2014
238
0
Arkadaşlar %98 de öyle kaldı hiç ilerlemiyor. good accounts yazan yerede linke benzer bir şey geldi. site adının yanına wp-login.php:admin:admin [WordPress] bunu yazdı program. Ben şimdi hackledimmi sitede çince bişey çıktı zaten onuda anlamıom birde programda BAD pass yazıo o ney bende 179 olmuş yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim lütfen bu konudada yardım edin işin ucuna kadar geldim ilk hacklediğim olacak :)

Son düzenleme:

burak737

Yeni üye
11 Eki 2013
2
0
Allah Rızası İçin Daha Yeniyim Böyle Konularda yardimci olun
Edit - Iletisim adresi vermek yasaktir
Ozele yaz yardimci olayim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.