Brute force ve Arama motoru ile site hackleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fhyn

Yeni üye
21 Mar 2015
6
0
ben daha site bile hackleyemedim yeniyimde :D teşekkürler lamer olsam yeter hobi olarak :D

slayerhaack

Yeni üye
17 Nis 2015
4
0
teşekkürler güzel anlatmışsın kardeşim ama ben bu işe yeni başladım dorklar nedir ne yazacaz oraya ayrıntı verirsen sevinirim

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
Güzel olmuşta,bilgisayarıma virüsler yükledi masaüstü değişti bilgisayar gitti

Banada aynısıs oldu önce pc gitti sonra PIN kodumu öğrendi ondan sonra eşya dolabımın ve valizimin şifresini çaldı şimdi beş parasız kaldım (Dosyalar temiz sende bi sorun var)

Son düzenleme:

kingofli

Üye
20 Eki 2014
68
0
Arkadaşlar Dosyada Virüs var Virüsleri Nasıl Temizleyebilirim Birisi Yardım Edebilir mi ?

HeRCuLeS61

Yeni üye
25 Şub 2011
24
0
AramaMotorları.txt okunamıyor diye bir hata veriyor "AramaMotorlari.txt"'nin adını "AramaMotorları.txt" olarak değişince geçti konuya ekle istersen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.