BruteForce ile Site Hack - İndex Atma (Resimli Anlatım Ayrıntılı)

Reuters

Özel Üye
7 Tem 2013
7,261
4
Reu Island
Merhaba arkadaşlar kendi yöntemim ile BruteForceden Site Hacklemeyi göstereceğim başka yöntemlerlede oluyor onları pek fazla bilmiyorum

Gerekli programlar

BruteForce Programı
Arama motoru

Program indirme linki ! Yeni eklendi ; İndirmek için tıkla

Virüstotal: Görmek için tıkla

Bende böyle sonuçlar çıktı :( eset kullanıyorum açık şekilde taramıyor yine siz bilirsiniz programı
ben tasarlamadım.

1. Aşama : Aynen bu şekil yapıyoruz arkadaşlar
dW8R17.png

2. Aşama : Sonrada böyle devam ediyoruz ve taratıyoruz

YjqAYA.png

3. Aşama : Kelimeyi tarat ve kaydet

pmXL7q.png

4. Aşama : BruteForceye geliyoruz.

99gO6r.png

5. Aşama : Çıkan sitelere giriş

04lQPo.png

6. Aşama : Siteye bağlandıktan sonra bölümüne girme

Ezrknq.png

7. Aşama : Asıl önemli yer index atma

vQXrdp.png

8. Aşama : Seçenekler karıştırılıyor son 1-2 aşama index.

O3Vm23.png

9. Aşama : İndex atacağımız yere gelme
2YnB7O.png

10. Aşama : İndexi yapıştırın ve şifre değişimine hazır olun

z2a9Qg.png

11. Aşama : Şifre değişimi ve son

12Vqj1.png

Arkadaşlar üzgünüm biraz uzun sürdü ama elimden geleni yaptım eğer gerçekleştirirseniz ne mutlu bu arada bruteforce programını web server güvenliğinde bulabilirsiniz arama motoruda dahil.

SORUNLARINIZI VE SORULARINIZI ÖZELDEN YAZABİLİRSİNİZ.​
NOT : TÜRK SİTELERİNE KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE DOKUNMAYIN!

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheSLaYe®

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,469
1
K.Maraş
Site Hack Faln Yazınca Bende Bişey Sandım 1.Programlar Alıntı Forumda Var 2.Programların Kullanım Videosu Var 3, Programın Reklamını Yapıyorsun
Sne Bu Foruma post kasmak İŞçin geldin Yetkilere Uzmaniza yazı teşekkür toplamya gereksiz kOnu açıp konu+post kasmaya geldiğin Çok belli adam Anlatmış Ne yapsın Uzaqydanmı alsın prgramı bi git C# Ne diyen Lamer Kardeşim

vatancity

Katılımcı Üye
18 Eki 2012
647
0
ERZURUM
Site Hack Faln Yazınca Bende Bişey Sandım 1.Programlar Alıntı Forumda Var 2.Programların Kullanım Videosu Var 3, Programın Reklamını Yapıyorsun

bak guzel kardesim, ben nerdeyse 2yıldır bu forumdayım 1yıl sonra uyelik aldım, hicyoktan soyle bakarsak ,1,5yıldır forumdayım kendi attıgım msj,lara bakıyorum ,birde sana bakıyorum 2,,,3 aydır uyesin bu generallık merakından ozellikle geceleri yazdıgın mesaj dahi denmez buna demirem de, post mu dersin sacmalık mı dersin herneyse ,bir cok konuya okumadan incelemeden gereksiz yorumlarla kisilerin emek verdiği paylasımları ya kotuleyerek yada , guzel saol evet, gibi kelime haznesinden yoksun yorumların yuzunden ,hakkında atılsın diye anket bile acılan sen,,umarm bir daha gereksiz islerle ugrasmazsın, yasın 15 ona bise demem, cunku yasla adam olunmaz,ama guzel kardesim sen ve senin gibi boyle kisilerin tavrı yuzunden gercekten forumun kalitesi dusuyor,bilgin olsun, umarım kırıcı olmamısımdır, moderator kardeslerim binlerce kisi ile ugrasırken seni gormemis sanırım ,hesabının kalıcı olması ve senin üzulmemen icin ,kendine ceki duzen vermelisin

Bu arada az daha yararlı konular paylas o sarkı guzel bu sarkı nasıl dan daha yararlı paylasımlar yapabilirsin ,kal saglıcakla kardesim

Trinty

Uzman üye
7 Nis 2013
1,302
0
Bileceksiniz
Adamla beraber başladık hack'e Ben çağ atladım adam hala sıkılmadan site hackliyor helal olsun knk yararlı paylaşım +++ <3

Reuters

Özel Üye
7 Tem 2013
7,261
4
Reu Island
Anlatım cok aydınlatıcı

Yararlı olduysa ne mutlu bana :)

Adamla beraber başladık hack'e Ben çağ atladım adam hala sıkılmadan site hackliyor helal olsun knk yararlı paylaşım +++ <3

Eyvallah kardesim :)

Sende sağol :)

Emeğine sağlık süper olmuş tebrik ediyorum seni...

Sağol dostum yararlı olduysa ne mutlu bana :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.