BruteForce ile Site Hack - İndex Atma (Resimli Anlatım Ayrıntılı)

HackerEmin12

Katılımcı Üye
8 May 2013
509
0

Kardeşım selamun aleykum bu brute force programı (cms) siteleri taramıyor bence eksen atakda 5 tane site krıdım ve hepsi dogruydu.Cms de ise 3 tane krıdım ve butun paneller yanlıs bır karsılastır kardesım yada bende böyle yanı program duzgun çalısmyıor eksende çıkan sıtelerın yarısı bile çıkmıor hatta çogu paneli yanlıs buluyor..Eksen atak onerırım .

Reuters

Özel Üye
7 Tem 2013
7,261
4
Reu Island
Kardeşım selamun aleykum bu brute force programı (cms) siteleri taramıyor bence eksen atakda 5 tane site krıdım ve hepsi dogruydu.Cms de ise 3 tane krıdım ve butun paneller yanlıs bır karsılastır kardesım yada bende böyle yanı program duzgun çalısmyıor eksende çıkan sıtelerın yarısı bile çıkmıor hatta çogu paneli yanlıs buluyor..Eksen atak onerırım .

Sorularınızı Ö.M yoluyla sorun arkadaslar :)

NeuTRa

Yeni üye
22 Eki 2012
24
0
Güzel bir paylaşım olmuş ellerine sağlık.

Anlattıkların sonrasında uygulama sonucu :)

wb48D8.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.