bu program yasaklidir ! ama bize degill..

mc_tacox

Yeni üye
22 Ara 2006
7
0
ya saolda ben anti-banı yukledim ama benim yukledigim rar dosyalarının hepsi winamp dosyası olarak yukleniyor.bir defa birlikte aca bastım sonra degistiremedim.nasıl geri rar a cevirebilirim?

mc_tacox

Yeni üye
22 Ara 2006
7
0
ya onu bende biliyorum ama bu programlar normalde kitap seklinde cıkardı rar dosyası halinde.ama artık yukledigimde otomatik olarak degistiriyor.ben eskisi gibi programları calıstıramıyorum..o programları calıstıran sey ne onu soylerseniz sag tıklayıp secerim..tesekkurler..

gokhanjan

Yeni üye
23 Ara 2006
46
1
arkadaşı link kırıok diolar olmasa bile he de yaws ne kaybetcen bir daha upload etsen ölün mü hallla halla

KARADELTA

Yeni üye
22 Eyl 2006
4
0
321 Studios 6-in-1 Suite for your Home DVD Creation.

Kardeş sende varsa tekrar upload edebilirmisin
Bendenedim Siteye giriyom Okadar uğraştım fakat indiremedim

x_can1

Yeni üye
9 Ocak 2007
29
0
:diablo :diablo GARDAŞ SAOLASIN BU PROGRAMI BİZİMLE PAYLAŞTIGIN İÇİN :diablo :diablo

acemi ISTE

Üye
1 Kas 2006
96
0
arkadaslar nasil link kirik diyorsunuz ben anlamadim ben ne zaman yuklemek istesem direk yukluyorum belki 5 sefer yukledim hic sorun yok simdi bile yukluyorum sorun yok
peki ben niyemi bu kadar yukledim normalde sifre istemiyor diyor arkadas ama ben her indirmeme sifre istiyor ben de silip silip yukluyorum umarim birgun sifre istemez tsk ler.

karizma

Yeni üye
22 Eki 2006
7
0
arkadasim tesekkur ederim once sana daha sonra nasil aktivasyon yapariz onuda anlatirsan sevinirim

wost

Yeni üye
3 Mar 2007
2
0
Ewt Dostlar Arklar Haklı Link Kırık Filan Deil Bu Site TTNET Tarafından Erisime Engellenmiştir..!Ben Yeniyim Girmeniz İÇİN BİR SİTE BUYURUN..! https://tik.lat/OflHd --HosGelDiM--

hakgeldi

Üye
6 Eyl 2006
67
0
konu

bu program niye böyle yapıyorsun. işte resim bu
f1ee58ddcb.jpg
[/URL][/IMG]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.