bu program yasaklidir ! ama bize degill..

61sinan61

Katılımcı Üye
4 Ağu 2007
292
0
kardeşim lınk kırık dıyolarsa kırık ne uzatıyon bende gırdım mahkeme kararıyla sıte kapatıldı dıyo

firari_01

Yeni üye
28 May 2007
30
0
5846 sayılı yasanın 5101 sayılı yasa ile yapılan değişiklik sonucu getirilen 4. maddesi gereğince bu siteye erişim engellenmektedir. yazıyor bu ne anlama geliyor

yosef75

Yeni üye
24 Ağu 2007
7
0
arkadaslar mesele sudur mevcut alana gıremıyorsanız sıze verecegım bu dnslerı gırın acılacktır
bunlar uluslar arası sansursuz serbest dnslerdır 4.2.2.1den 6 ya kadar olan alandır saygılar katkım olduysa ne mutlu

fenerliwallace

Yeni üye
27 Ağu 2007
26
0
ya biri çıkıp baştan sona okusun bu konuyu ızdırap başka bişi değil biri bi link vermiş yarısı link kırık diyoANLAMADIKLARI kırık değil ulaşım sınırlı TELEKOM DAN bi kısmı mahkeme kararı diyo EWT upload linkinin olduğu siteye Türk mahkemelerinden erişim yasağı geldi AMA en hasta ruhlusu şu :linki veren dahil,teşekkür edip link kırık değil die ahkam kesenker dahil 1 Allahın kulu nie başka biyere yüklemez şu programı 100 tane mesaj var çoğunun nickinde hacker cart curt yazıyo 2 dakkada halledilecek konuyu deli işine çevirmişiz..

criminal`s_love

Yeni üye
6 Mar 2007
5
0
evet link i anti ban la kullanılır konuma aldım ama explorer açmıyor,mozilla ile açıyorum ama onda da download edemedim,elind eolan biri başka bir upload sitesine yüklerse ki bunlardan bir tanesi de rapid çok çok memnun olurum...

konu sahibi bu anlamda yardımcı olursan seviriz..

şimdi den teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.