bu program yasaklidir ! ama bize degill..

yamtar

Yeni üye
31 May 2007
9
0
Ankara
Furkan kardeşe teşekkürler

Ben 60 yaşında sizin gibi gençlerin bilgisinden istifade etmeye çalışan bir ihtiyarım. Bu siteye 1 yıl önce üye oldum. Sizler albay yarbay general vs. rütbelerle konuşuyorsunuz, ben er bile değilim. Furkan'ın gösterdiği site gayet muhkem. Yapmanız gereken şey :
Önce siteye gidin ve mahkeme kararı ile karşılaşın sonra elinizde varsa bir anti ban programı çalıştırın site adresini kopyalayarak anti ban programına yapıştırın ve yönergeyi tatbik edin hemen sitenin içindesiniz. Burada site sizden toolbarı indirmenizi isteyecek onu da yapın sonra downloada geçin yaklaşık 4-5 saat içinde indirme işi sona eriyor. Sonra rar dosyasını açın , bunun için rar şifresini girdiğinizde iş tamam Bundan sonrası kabiliyetinize kalıyor. Furkan kardeş iyi bir iş yapmış, çok teşekkür ederim. Ayrıca bilgisinden istifade ettiğim tüm üyelere de teşekkür ederim.

yamtar

Yeni üye
31 May 2007
9
0
Ankara
Furkan_41 kardeş sağolasın indirdim ve kurdum lakin her modülde ID ve password istiyor. Ne payacağız? Bunuda söylersen çok narin bir hareket yapmış olursun. Teşekkürler

Rhonin

Yeni üye
24 Eyl 2007
4
0
Valla helal olsun biz birbirimize yardımcı olmak için burada değil miyiz? Birçok kişi link kırık, mahkeme kararıyla engellenmiş, yapamadım başka bir upload sitesine upload edin diyor.Ama siz upload etmiyorsunuz helal olsun başka birşey demiyorum....

Btuhan

Yeni üye
19 Eki 2007
43
1
kendiniz denemeden rastgele her programi paylasima açmayin .....

onca insani ugrastirmayin içinde lisans için serial yokkkkkkkkkkkkkk..................

Son düzenleme:

HEADROCK

Katılımcı Üye
17 Ağu 2007
576
1
66th Historical Way
321 Studios 6-in-1 Suite for your Home DVD Creation.

(note: 321Studio is no longer productions or support updates! Due Civil rights to shut bussiness down!)
YASAL ve lisansli CD ve DVD lerin butun koruma kilitlerini kirip 1/1 copya yaptigi icin uluslararasi mahkemeler tarafindan firma kapatildi bir daha bulamayabilirsiniz cok guclu butun set ve crackler;

iNCLUDES:

-DVD X COPY Platinum -herseyi 1/1 kopyalar
-DVD X COPY Xpress
-DVD X Show
-DVD X Maker
-DVD X Point
-DVD X Rescue -okunmayan bozuk CD ve DVD leri okur

DOWLOAD

http://www.megaupload.com/?d=01VJIYHZ

rar şifre: appzpla.net

Konu Milattan önce açılmış tabiki linki bulamazsınama tabi konuyu açan arkadaş veya inderen başka birileri tekrar upload edebilir ama.......

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.