Bu Teknik %90 Astral Çıkış Sağlıyor !!! Denendi !

rastaafaaray

Yeni üye
18 Nis 2013
23
0
Bu Teknik %90 Astral Çıkış Sağlıyor !!! Denendi !

Selam arkadaşlar öncelikle hepinize selam şimdi bahsetmiş olduğum teknik Astral seyahati deneyipte sonuç alamayan arkadaşlar için daha önem taşıyor !!
Bu Tekniğin diğerlerinden farkı bu teknik genelde hayal ve düşünce dayalı değil sadece uygulama ve sonuç

MALZEMELER

1 ADET MUM

mum.jpg

BİR ADET BOY AYNASI

mirrororgt6.jpg

BİR ADET SANDALYE

paranteziciguncesi_sandalye.jpg

BİR ADET TURUNCU(kavuniçi) KARTON

kartonra4.jpg

4x4 "O" ŞEKLİNDE KESİLECEK

KARTONUN ALNIMIZIN TAM ORTASINA DÜŞMEYECEK
ŞEKİLDE YAPIŞTIRILMALIDIR

aynaaxh2.jpg

imdi Anlatım Bölümüne Geçelim !!!

UZUN SURE BAKMA
Bu teknik icin bir koltuga, muma, yaklasik 4 santim capinda kavunici renkli bir kartona ve duvara asili genis bir aynaya ihtiyaciniz vardir.
Koltugu aynanin onune yerlestirin ve kartonu alninizin ortasina yapistirin. Mumu yaktiktan sonra (yakinda bir yerde bulunmali), isiklari sondurun ve koltuga oturun, boylece aynaya donuk vaziyette olacaksiniz. Rahat ve gevsemeye hazir bir halde olun.
Simdi aynadaki goruntunuzu gorebildiginize gore alninizdaki diske bakmaya baslayin. Bunu goz kirpmaksizin en az 5 dakika yapmalisiniz. Eger goz kirparsaniz bastan baslayin. Bu ilk basta baslamak icin zor bir zaman gibi gorunebilir ama duzenli pratikle bu zamani bir dakikadan iki dakikaya, uc dakikaya, ve daha uzun bir sureye dogru arttirabilirsiniz.
Bunu bir sure denedikten sonra bilincinizin aynadaki goruntunuzle kendiniz arasinda gidip geldigini goreceksiniz. Bir an kendinizi koltukta otururken diger bir anda ise aynanin icinde hissedeceksiniz. Eger buna birkac dakika devam edebilirseniz kendinizi eninde sonunda aynanin icine oradan da diger taraftan duvarin disina projekte olmus olarak bulacaksiniz.

Bir süre baktıktan sonra

aynaaxh2.jpg

Bir süre baktıktan sonra etraf kararıracaktır ve sadece alnınızdaki karton görünecektir.Büyük İhtimalle Mum söndümü derseniz!!

karanlkjl1.jpg

Ama sönen mum değildir!!
Alnınızdaki KArton Parlamaya ve ilerde bir kapı halini almaya başlıyacaktır!!!(kişilerde farklılık gösterebilir)

kapew6.jpg

Eğer Bu tutum, sakinlik ve konsatrasyonu bozmazsanız!!
Kapıdan içeri doğru vakkumlanmanız an meselesidir !!!
Korkmak veya heyecan yapmak yok devam edin bakmaya elbet çıkışı gerçekleştirip aynanın içinden geçip dışarı fırlıcaksınız :D

iinecekilmeye3.jpg

Daha Sonrasıda Bu:

viagemastral3qg1.jpg

NOT: Arkadaşlar Bu Resimleri ve örnekleri daha açıklayıcı olması için koymuş bulunmaktayım.Biraz Basit ve çocukca gelebilir ama deneme yapmayan arkadaşların sorularına bir nebze cvp vermek
Bu teknik üzerinde durulmamıştır(kaynaklarda) !!
Fakat en etkili tekniklerden birisidir !!
Deneyen arkadaşlar sonuçları bekliyorum...

SeSa1453

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eki 2012
10,110
5
Nahçıvan
kardeşim astral seyehat yapmak kolay bir şey değil şuan ki yöntemde astrol seyehate çıkma ihtimali %90 olabilir ama bunu bir çok kez denemek gerek

SanalTurk11

Katılımcı Üye
16 May 2013
308
0
29
Kütahya
Tam cesaretimi topladım deniyecektim :D Bi sorun çıktı ordan nasıl geri gelicem ya orda kalırsam :D

Dostum bu geri gelememe astral işini yapmaya korkan ve hayatlarında bir kere bile yapmamış ön yargılı korkak insanların bahanesi ve YALANIDIR.(Söz meclisten dışarı) Ben yıllardır yaptım ve hiç bir sorun yok geri gelmek o kadar kolay ki geri gelmeyi iste direk geri geliyorsun hatta ben bu işi ilerlettikçe yatağa dön dediğimde ufak bir sarsıntıyla dönüyordum :D Bu yalan olduğu için kimsenin başına gelmedi geldiysede buyursun kanıtlasın.Belirli forumlarda bu işi grup olarak yapan üstadı olan kişilere sorabilirsin.Astral seyehatle ajanlık yapan birini tanıyorum bunun yalan olduğunu bana ilk o söylemişti.Sen ön yargıyı bir kenara bırak bir dene.

TheGameOweR

Kıdemli Üye
16 May 2013
2,730
0
C://Samsun
Dostum bu geri gelememe astral işini yapmaya korkan ve hayatlarında bir kere bile yapmamış ön yargılı korkak insanların bahanesi ve YALANIDIR.(Söz meclisten dışarı) Ben yıllardır yaptım ve hiç bir sorun yok geri gelmek o kadar kolay ki geri gelmeyi iste direk geri geliyorsun hatta ben bu işi ilerlettikçe yatağa dön dediğimde ufak bir sarsıntıyla dönüyordum :D Bu yalan olduğu için kimsenin başına gelmedi geldiysede buyursun kanıtlasın.Belirli forumlarda bu işi grup olarak yapan üstadı olan kişilere sorabilirsin.Astral seyehatle ajanlık yapan birini tanıyorum bunun yalan olduğunu bana ilk o söylemişti.Sen ön yargıyı bir kenara bırak bir dene.

Akşam denicem :D :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.