Bu Teknik %90 Astral Çıkış Sağlıyor !!! Denendi !

SanalTurk11

Katılımcı Üye
16 May 2013
308
0
29
Kütahya
Astral Çıkış Mı Seyehat Mı ? İkisi'de Aynımı Yoksa Ayrı Mı ?

İkiside aynıdır dostum :D

Beyler astral hayattta 3 harflileri görecek kadar yüreklimisiniz :D

3 harfliler yazdığına göre sen değilsin neden 3 harfliler deniyor ki isminin söylenmeyecek kadar korkulduğuna anlam veremiyorum CİN deyip geçeceksin.Neymiş efendim yanına gelirmiş e onlar heryerdeler sen Cin demekten tırsıyorsan o zaman banyoya tuvalete girme kardeşim.Dini inancı sağlam kimse ifrit görmeye bile yüreklidir...

crying

Katılımcı Üye
26 Ağu 2010
671
1
Van
Aslında Bıraz Urkutucu Daha Once Aynalara Bakma Konusu Ayrı Bı Yere Dayalıydı Ama
Sorum ,Bunu ılla Yanlızmı Yapmak Gerekır Arkadas Falan Olsun Yanımda Yaw

IIKeSeRII

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
340
0
Hayatımda sadece bir kere denedim, ve sonuç alamayınca bir daha hiç denemedim. Artık öyle işleri bıraktım. :D :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.