C#'yi Tam Anlamda Bilmek İstiyorum

Jeav

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
384
0
Adana
Dostlar C# kodlama dilini tamamen öğrenmek istiyorum. Mesela aklıma bi program fikri esti onu internetten araştırmadan çat, yapmak istiyorum. Youtube kanallarında da sadece kodu yaz gerisine bakma deniliyor. Nereden öğrenebilirim?

yamibakura

Üye
3 Haz 2017
246
0
Kardeşim bence en sağlamı udemy niye diye sorarsan YouTube üzerindeki ve diğer net üzerindeki bilgiler hep bölük pörçük yani eksik anlatımları var. Ve hiç bilmeyen birisi icin ne kadar eğitici olur bilmiyorum. Udemy de işe adamlar konuyu en ince ayrıntısına kadar güzel bir şekilde işliyor o yüzden karar senin :)

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
508
24
Praise The Fool
Dostum hiç udemy falan alma boşuna para yatırma parana yazık değil ama boşuna para gider o kadar kaynak varken
Sana tavsiyem aşağıdaki linkteki yazıları oku
Link:https://www.yazilimkodlama.com/programlama/c-dersleri/

Ve bir yandan o siteden çalışırken bir yandanda youtubeda Engin Demiroğ diye üstad var onun oynatma listesine bakabilirsin

Parası neden boşuna gitsin ya, eğitim için verilen para boşa mı gidermiş. Engin demiroğ'un tüm c# eğitim setlerini alsın bakalım herhangi boşa giden bir para oluyormu..

1 Ara 2018
56
0
Dostum hiç udemy falan alma boşuna para yatırma parana yazık değil ama boşuna para gider o kadar kaynak varken
Sana tavsiyem aşağıdaki linkteki yazıları oku
Link:https://www.yazilimkodlama.com/programlama/c-dersleri/

Ve bir yandan o siteden çalışırken bir yandanda youtubeda Engin Demiroğ diye üstad var onun oynatma listesine bakabilirsin
:) boşuna paramı istediğim kursu ücretsiz alabiliyorum ve indirebiliyorum. 80 saatlik c# kursu var şuan.

ByHashtag

Yeni üye
21 Ocak 2019
31
0
Parası neden boşuna gitsin ya, eğitim için verilen para boşa mı gidermiş. Engin demiroğ'un tüm c# eğitim setlerini alsın bakalım herhangi boşa giden bir para oluyormu..

Yok boşuna gitmezde zarara uğrar diyim tabiiki engin Demiroğ hocayı önerdim bende ama önüne gelen herkes udemy kurs yapıyor ve son günlerde popüler oldu udemy o yüzden diğer kaynakları araştırsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.