C4sus [Android Casus Yazılım] |Android Cihazları Gizlice İzleyin| v1.0

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Eline emeğine sağlık kardeşim çok iyi düşünmüş ve uygulamışın. Gayet de güzel olmuş. Geliştirmen ümidiyle...

raforeis

Katılımcı Üye
7 Tem 2014
302
0
????
eğer builder apk oluşturmuyorsa bu programın çalıştığı dizin ile ilgilidir. Dizin adında boşluk olmamasına dikkat ediniz. ör: C:\dosyalarım\birinci klasör\ yerine c:\dosyalarım\birinciklasör\

[*]upload ettiğim rar dosyasından programları çıkarıp kullanınız. Buraya çıkart yaparsanız eğer dizin adında boşluk oluşacağı için sorun yaratabilir.

notlarda yazdim kardesim nedenini.

cidden twden bağlanıp yardım ettin daha üst rütbeleri hak ediyorsunuz komutanım çok teşekkürler elinize dilinize gözünüze klavyenize sağlık teşekkürler :)

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Peki hocam şimdi farklı bir sorun var apk dosyası oluşturuluyor fakat taşınmıyor, kopyalamaya çalışıncada böyle bir dosya bulunamadı hatası veriyor ?
Sources in icine olusturmuyorsun degil mi apk yi. Dosya adinda bosluk yoksa ve hata vermiyorsa olusturmasi lazim.

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Masaüstüne oluşturuyorum zaten dosya masaüstüne gelmiyor sadece senin programın (dosya açılsınmı) uyarısına evet dediğim zaman açılan dosyada gözüküyor
Peki evet dediginde acilan yerde gozukuyor ama kopyalamaya calistiginda olmuyor mu? Virus programi siliyor olabilir belki de. Hangi isletim sistemiydi?

garry0n

Uzman üye
30 Eki 2015
1,806
1
Nereye...
Olusturulan dosya kac byte bakabilir misin?

Demin oluşturduğumda 600 byte (küsüratı da vardı) idi şimdi hiç oluşmuyor nedense
İlk oluşturduğumda builder ı rar dan çıkartmamıştım oluşturuyordu ama dediğim hatayı alıyordum, şimdi dosyaları rar dan çıkarttım hiç oluşturmuyor

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Demin oluşturduğumda 600 byte (küsüratı da vardı) idi şimdi hiç oluşmuyor nedense
İlk oluşturduğumda builder ı rar dan çıkartmamıştım oluşturuyordu ama dediğim hatayı alıyordum, şimdi dosyaları rar dan çıkarttım hiç oluşturmuyor
Rardan cikarttigin klasorun ismini C4sus olarak degistir. Muhtemelen klasorun ismi C4sus v1.0 .... oldugundan (aralarinda bosluk oldugundan) olusturmuyor.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.