C4sus [Android Casus Yazılım] |Android Cihazları Gizlice İzleyin| v1.0

Sh3rL0cking

Katılımcı Üye
27 Şub 2016
278
0
Tamam listeye ekledim :) V2 de eklenebilir.
üstad kusura bakma ama apk oluşturamıyorum. en son aşamaya geldiğinde rar dosyası(jar dosyası ) açılıyor ve olmuyor. rar dosyasını kapatırsam. apk oluşturulamadı yazıyor. açılan rar dosyası sources in içindeki sıgnapk.jar bu dosya apk oluşturmada otomatik açılıyor.
ve dosyayı kapatınca hata veriyor ayrıyeten bir kutu çıkıyor ve dosya oluşturuldu klasör açılsın mı diyor evet dersek hiç bi klasör açılmıyor , uygulama (apk) gözükmüyor.

yardım edebilirsen sevinirim üstad , iyi geceler bu arada.

Mottatoni

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
619
0
root@kali:
Ellerine sağlık şuan indirdim kurulum ve detaylı anlatımını yarın sabah programı denerken daha detaylı inceliyeceğim :)

Rolls

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
419
7
Bunları bizim yapmamız mucize değil cesaret ve zaman ister Bizler görünmez kahramanlarıyız bizler icraat yaparız! Yine döktürmüşsün bunu herkesin kullanması gerekiyor Elinize sağlık paşam

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Hocam başarılarınızın devamını dilerim ellerine sağlık eve gidince ilk işim bunu indirmek bu arada webcamdan snap alıyor mu ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.