C4sus [Android Casus Yazılım] |Android Cihazları Gizlice İzleyin| v1.0

AneszteSzi

Üye
22 Eki 2015
205
0
Eline Sağlık Üstad Deniyoumda 2 sorum olucak 1incisi Kurbana bunu yedirdiğimizde kendi telefonumuzdanmı kontrl etmek Zorundayız Pcden Takip edemezmiyizz. 2ciside dns yerine duck dnsden aldığımız kaydı yazabilirmiyiz.. Saygılarımla.

Educatedeear

Yeni üye
11 Eyl 2015
22
0
Öncelikle elinize sağlık güzel iş çıkarmışsınız..
Bağlantı stabilmi droidjack androrat gibi telefon yeniden başladığında bağlantıda gitmeler oluyormu ?
No ip yada duckdns ye gerek yokmu ?

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Eline Sağlık Üstad Deniyoumda 2 sorum olucak 1incisi Kurbana bunu yedirdiğimizde kendi telefonumuzdanmı kontrl etmek Zorundayız Pcden Takip edemezmiyizz. 2ciside dns yerine duck dnsden aldığımız kaydı yazabilirmiyiz.. Saygılarımla.
1- Evet henuz pc kontrol eklenmedi.
2- Olabilir. Ancak kontrol panelinin duckdns ye baglanmasini saglamalisiniz.

Öncelikle elinize sağlık güzel iş çıkarmışsınız..
Bağlantı stabilmi droidjack androrat gibi telefon yeniden başladığında bağlantıda gitmeler oluyormu ?
No ip yada duckdns ye gerek yokmu ?
Yaptigimiz testlerde baglanti kaybi yasanmadi. Program telefon tekrar baslatildiginda veya durduruldugunda tekrar aciliyor. NO ip kullanip kullanmamak size kalmis.

smtkc34

Yeni üye
23 Nis 2015
10
0
öncelikle ellerine sağlık hocam biraz acemiyim bu konularda kusura bakmayın yazacağımız ip adresi modemin telefona verdiği ip adresi mi yoksa modem ip adresi mi ipv4 adresi mi birde oluşturulan apk dosyası ile c4sus apk dosyasını aynı telefona yükleyip test amaçlı çalıştırsam olur mu teşekkür ederim

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
öncelikle ellerine sağlık hocam biraz acemiyim bu konularda kusura bakmayın yazacağımız ip adresi modemin telefona verdiği ip adresi mi yoksa modem ip adresi mi ipv4 adresi mi birde oluşturulan apk dosyası ile c4sus apk dosyasını aynı telefona yükleyip test amaçlı çalıştırsam olur mu teşekkür ederim
Modemin telefona verdigi ipv4 adresi. Evet tabiki olur.

oflazkemal

Katılımcı Üye
26 Ocak 2011
877
3
Konya
ellerine ve emegine sağlık ustam ben wifi agını kapattıp mobil veriyi açtım ve my ip den ip adresimi ogrenip bunu dinamik adrese yazdım ve apk yı oluşturup cocuklarımın telefonunda açtım bağlantı gelmedi (NOT.wifi ip adresi ile gayet güzel çalıştı) acaba ben yanlışmı yaptım yardımcı olursanız sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.