C4sus [Android Casus Yazılım] |Android Cihazları Gizlice İzleyin| v1.0

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Eline emeğine sağlık hocam :)

Yanlız birşey sormak istiyorum örneğin local olmayan bir telefona kurulum yaptım. Telefondan ses yadını açtığımda kişi interneti kapattığındada ses kaydına devam ediyormu ? Yani uzaktan ses kayıt komutunu verdikten sonra telefonda internet kapatılırsa dahi kayda devam ediyormu ? Birde görüşmeleri kayıda başladığımızda aldığı görüşmeleri telefona kayıt ettiğini söyledin peki bunları aldıktan sonra siliniyormu ?

Her iki dedigini de yapiyor kardesim.

Rulling

Üye
8 Ocak 2017
85
0
Eline sağlık abi :)
Peki sonradan vicdana gelsek :D kaldırmak istesek ne yapmamız gerek abi

Sessiz Tehlike

Katılımcı Üye
14 May 2016
422
0
Hocam ellerine sağlık. Buna benzer 1-2 tane kullanmıştım ama bi süre sonra ücret istiyordu. Çok teşekkür ederim.

byachrod

Üye
19 Nis 2014
133
0
Elinize sağlık güzel olmuş hocam portu açıyorum seçenekler çıkmıyor neden olabilir ? birde bunun gibi pc den kontrol lü yapacakmısınız ?

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
C4sus kullanimini bana sorabilirsiniz(eger keylo99 komutanim musade ederse) şuan kardeşime gömdüm sabahtan beri izliyorum :D

aktiftr

Üye
12 Haz 2016
179
0
android sürümü 6.0.1 olan telefonuma yükledim çalıştı işe yaradı ama mesjaları göster rehberi vb dediğimde permision denial hatası verdi anlaşılan 6.0.1 olan izin olayından dolayı yanı kısacası 6.0.1 işe yaramıyor

ve şuan uygulama ayarlarından izinlerden tüm izinleri verdiğimde çalıştı

Son düzenleme:

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Guzel yorumlariniz icin tesekkurler arkadaslar.

Elinize sağlık güzel olmuş hocam portu açıyorum seçenekler çıkmıyor neden olabilir ? birde bunun gibi pc den kontrol lü yapacakmısınız ?
Evet v2 de olabilir. Muhtemelen ag baglantisi veya port ile ilgili bir sorun vardir.

android sürümü 6.0.1 olan telefonuma yükledim çalıştı işe yaradı ama mesjaları göster rehberi vb dediğimde permision denial hatası verdi anlaşılan 6.0.1 olan izin olayından dolayı yanı kısacası 6.0.1 işe yaramıyor

ve şuan uygulama ayarlarından izinlerden tüm izinleri verdiğimde çalıştı
Haber verdigin icin tesekkur ederim. Sorun cikan arkadaslar icin yararli.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.