Can Sıkıntısından Yapmış Olduğum Wifi Hotspot

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
23
Teşkilat
@[/USER][CENTER][B][COLOR="lime"][B][COLOR="black"][COLOR="Cyan"]Öncelikle Selamun Aleyküm. Bugün boş zamanda yapmış olduğum vb.net projem olan wifi hotspot'u paylaşacağım. Amacı Bilgisayardaki Ağı Dağıtma , Biraz Saçma Gelebilir Ama Kırdığınız Bi Wifi Var Ve Ağ Kartınız Çekiyo Fakat Telefon Çekmiyo Bilgisayardan Bağlan Bununla Dağıt Telefondan Bağlan :) Kullanımı Oldukça Basit Olan Bu Program Sizin İstediğiniz İsimde Bir Wifi Dağıtıcı Açar. Wifi Adı Yazan Yere Açacağınz Wifinin Adı Ne Olsun İstersenniz Onu Yazcaksınız. Şifreye İse Zaten Mantıken Şifre Yazcaksınız :) Daha Sonra Kaydet Butonlarına Basıp Başlat Dediğiniz Anda Hotspot Açılır. Telefondan Ayarlardan Wifiden Bakabilirsiniz. Destek Olmak İçin İse Destek Olmak İçin Yazan Yere Tıklarsanız Mutlu Olurum :) Buyrun Programdan Görüntü [IMG]https://i.hizliresim.com/1EpG4N.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR][COLOR="Lime"][COLOR="lime"][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/B][/CENTER] [B]Reklamlı İndirme Linki : [url=http://tr.link/EVM]Hemen İndir - TRLink - Link Kısalt, Para Kazan[/url] [B][U][SIZE="5"]Reklamlı Link Yasaksa Kaldırabilirim Ama Lütfen Destek Çıkın Ehliyete Para Toplamaya Çalışıyorum :D [/SIZE][/U][/B] [CENTER][B][COLOR="SeaGreen"]Not: Programa Koruma Eklenmiştir Virüs Çıkma Sebebi Bu Yüzdendir [B][SIZE="5"][COLOR="SeaGreen"]Not: .Rar şifresi : korseytan[/COLOR][/B][/CENTER][/COLOR][/SIZE][/B] VirüsTotal exe : [url]https://www.virustotal.com/#/file/464efdb4524695f80b6d556643c7e288a34230b3f8fb36e241f8dfade942ced4/detection[/url] [B]Virüs Bulma Sebebini Bende Bilmiyorum. Güvenmeyen İndirmez. Moderatörler Tarafından İncelenmesi Gerekiyo İncelensin Standart Komutları Kullanılmıştır.[/B][/quote] Ellerinize Sağlık Efendim. [QUOTE="erman147, post: 8367471, member: 715116"]Hocam kaynak kodlarını paylaşırmısın ders olur forumdaki arkadaşlarımıza.[/quote] Aynen Paylaşırmısınız Lütfen;

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mustafa Eren

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
435
1
İzmir
Eline Sağlık Bi Deniyelim Hemen : )

Edit:

Denedim Güzel ama İnternete Girmiyo Sanırım Bu Benim PC den Kaynaklı. Sana Tavsiyelerim Bi Durum Bölümü Ekle Başladı Durdu vb. Bilgileri Göstersin. Ayrıca WIFI Şifreleri Minimum 8 Karakter Kullanıyo Burdada Hata Oluşuyo Kimse İnternete Giremiyo :) Ayrıca Bazı İsimler Sıkıntı Çıkarıyo Belki Türkçe Karakter(sanmam) veya Büyük İhtimal WIFI Adı Çok Büyük Olduğundan Bazen Olmayabiliyor veya Bazen Şifreleri Felan Kaydetmiyo Bikaçkere Tıklayınca Yapıyo.

Bu dedikleriniz doğruysa gerçekten ayıplanacak bir durum çünkü ortada bir emek hırsızlığı var. :ehiste

Yapması Zor Değilki Ben Çözdüm : )

Başlatma Tuşunun Kodlarında Bi Batch Kodunu Çalıştırıyo o Kodun İçinde
Kod:
netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=WIFIADI key=SIFRE
netsh wlan start hostednetwork

Kapatmak İçin Kullanılandada nu
Kod:
netsh wlan stop hostednetwork

Buna Göre Zaten Direk Ayarlanılıyo Gerisi Basit Zaten : )
ama Yinede Can Sıkıntısı :D

[Bu Programda Bu Kodların Bulunduğunu %100 Söyleyemem Benim Bildiğim Bu]

sydbarret

Üye
24 May 2012
177
0
Keşke Git üzerinden yayınlasaydınızda bizde geliştirip üzerine bir şeyler ekleyebilseydik. Muhteşem bir tasarım gibi mesela.

Edit: Diyordum ki içerik orijinal değilmiş. Benzer binlerce proje var. Aklıma gelmişken bende tasarımlı masarımlı güzel bir şey yapayım diyorum öyleyse.

Son düzenleme:

KorSeytan1

Üye
3 Eki 2015
66
0
Eline Sağlık Bi Deniyelim Hemen : )

Edit:

Denedim Güzel ama İnternete Girmiyo Sanırım Bu Benim PC den Kaynaklı. Sana Tavsiyelerim Bi Durum Bölümü Ekle Başladı Durdu vb. Bilgileri Göstersin. Ayrıca WIFI Şifreleri Minimum 8 Karakter Kullanıyo Burdada Hata Oluşuyo Kimse İnternete Giremiyo :) Ayrıca Bazı İsimler Sıkıntı Çıkarıyo Belki Türkçe Karakter(sanmam) veya Büyük İhtimal WIFI Adı Çok Büyük Olduğundan Bazen Olmayabiliyor veya Bazen Şifreleri Felan Kaydetmiyo Bikaçkere Tıklayınca Yapıyo.

İnternete girmemesinin çözümü verildi :)

Eğer canın sıkıldığında böyle şeyler yapıyorsan hep canın sıkkın olsun :) .

Teşekkür ederim :) canım hep sıkkın olsun hocam :D

Bu dedikleriniz doğruysa gerçekten ayıplanacak bir durum çünkü ortada bir emek hırsızlığı var. :ehiste

Hiç biri gerçek değil bunu yazan arkadaş tamemen kendisini kandırmış belli :D Program ilgi aldı ve buda zoruna gitti belliki böyle bi beyanda bulunmuş program benim fotolarda bana ait be tht harici bi forum sitesinde daha paylaşan benim ispatlarda var .sln dosyasıda elimde mevcut boşa kendini kandırmasın o şahıs her kimse programda hakkında bölümünde zaten bizzat gerçek ismim mevcut programda instagram hesabımda mevcut her türlü bana ait kolay gelsin iyi forumlar :)

Keşke Git üzerinden yayınlasaydınızda bizde geliştirip üzerine bir şeyler ekleyebilseydik. Muhteşem bir tasarım gibi mesela.

Edit: Diyordum ki içerik orijinal değilmiş. Benzer binlerce proje var. Aklıma gelmişken bende tasarımlı masarımlı güzel bir şey yapayım diyorum öyleyse.

Elinizde programın bana ait olmadğına dait bi kanıt varmı itin köpeğin lafıyla burda lütfen hakka girip emeğe saygısızlık yapmayın iyi forumlar :)

işin garip tarafı konu mod tarafından düzenlenmiş ve reklamlı link kaldırılmış forumda kendi emeğinle paylaşılan her programa reklamlı link koyulabilir diye biliyiroum konumun düzenle seçeneği mevcut değil açılmasını istiyorum moderatörler ilgilenebilirmi ?

"Squ4LL konuya bakarmısın konuda kanıtlar bıraktım ve konumdaki düzenle seçeneği kaldırılmış aynı zamanda reklamli link kaldırılmış ve programın kendime ait olduğu ispatlanmıştır konuma tekrar erişim hakkı istiyorum düzenle seçeneğim aktif olsun. Kendi emeğimizle yapılan her programda rekalmlilink koyulabiliyor forum kurallırında bununla ilgili bı sıkıntı yok. Gereği Yapılırsa Minnetar Olurum Teşekkürler iyi forumlar :)

O Forumdaki Programda Bana Ait

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.