Can Sıkıntısından Yapmış Olduğum Wifi Hotspot

KorSeytan1

Üye
3 Eki 2015
66
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

hodrimeydan25

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
693
1
kardeşim indirdim açtım ama internet bağlantısı yok diyor paylaştığı ağda yardımcı olurmusun win7 kullanıyorum

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
508
24
Praise The Fool
Windows 10 da işe yaramayacak bir program olsa bile eskiden olsa işe yaraya bilirmiş. Kendini tazelemiş olmuşsun ne diyelim, koduna sağlık.

KorSeytan1

Üye
3 Eki 2015
66
0
Emeğine sağlık.

Teşekkür ederim :)

kardeşim indirdim açtım ama internet bağlantısı yok diyor paylaştığı ağda yardımcı olurmusun win7 kullanıyorum

Ağ kartını hotspot destekleyip desteklemediğine bak dostum programda sıkıntı yok gayet güzel çalışıyor:)

Windows 10 da işe yaramayacak bir program olsa bile eskiden olsa işe yaraya bilirmiş. Kendini tazelemiş olmuşsun ne diyelim, koduna sağlık.

Teşekkür ederim:)

Eline Koluna Bacağın Diye Başlıyıp Sağlık Demek İstiyorum
Bende teşekkür ederek sonlandırmak istiyorum :) :D

Can sıkıntısından program yapan :D başka neler yapar hahah

Teşekkürler :D :D

eline sağlık indirdim :)
Teşekkür ederim:)

Eline emeğine sağlık kardeşim ne deyim başarılar :)

YouDownEmre

Kıdemli Üye
3 Tem 2016
2,612
2
shiftdelete
1-2 yıl önce tatildeyken işime çok ama çok yarardı :trl O zamanlar Clash of Clans oynuyordum ve komşudan Dumpper ile çektiğim internet telefonun wifi kartı dolayısıyla iyi çekmiyordu.

Eline sağlık daha gencim, gideceğim çok şehir ve dump edeceğim wi-fi var :trl

Bu da böyle bir anımdır.

KorSeytan1

Üye
3 Eki 2015
66
0
Sebebini biliyomusunuz yada çözümü varmıdır

Bende hicbir sıkıntı yok internette var sizde nasıl bi sıkıntı var bilmiyorum

Ben de program çalışıyor ama telefondan bağlandığımda internet vermiyor

BatuReis

hodrimeydan25

CruzeStrike

Dostum sıkıntının çözümü mevcut hotspot başlatınca ağ ve paylaşım merkezine giriyosun daha sonra sol taraftaki menüden bağdaştırıcı ayarlını değiştir diyosun kendi wifine sağ tık özellikler diyosun gelen pencerede yukarıda paylaş var giriyosun ve aşağıda bi kutucuk var onu açıyosun diğer kutucukta açılıyo ve ikiside işaretli olucak daha sonra hangi ağ ile paylaşmak istiyosan seçiceksin yine o menüden sorun halloluyo :)

Ağ ve Paylaşım Merkezine Girdin

dBNGBV.jpg

Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştir Tıkladım

r1N25N.jpg

Kendi wifime sağ tık özellikler dedim ve gelen pencerede yukarıdan paylaşım dedim ve kutucakları işaretleyip altı çizili yerdende programdan açtığım hotspotu seçtim ve tamam dedim bağlantı geldi artıık

GD40Z2.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.