Canım Çok Fazla Sıkılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deragless

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
660
0
Selamın aleyküm kardeşlerim. Canım çok fazla sıkılıyor. Çok değişik şeyler yapmak istiyorum. N'apacam bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Bir de mübarek Ramazan ayı. N'apmalıyım bu ayda? Yatmam büyük ihtimal. Sizden ricam, yardımcı olur musunuz? 7/24 müzik dinliyorum. Ne dersiniz? Rock'n roll falan ama bıktım

Moderatör tarafında düzenlendi:

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Selamın aleyküm kardeşlerim. Canım çok fazla sıkılıyor. Çok değişik şeyler yapmak istiyorum. N'apacam bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Bir de mübarek Ramazan ayı. N'apmalıyım bu ayda? Yatmam büyük ihtimal. Sizden ricam, yardımcı olur musunuz? 7/24 müzik dinliyorum. Ne dersiniz? Rock'n roll falan ama bıktım

NCS Nin şarkılarını öneririm mükemmel youtebe'de aratırsan çıkar.

HeRTeS

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,860
2
Mars
Eğer yazılım bilmiyorsanız sana tavsiyem programlama dillerinden en az birisini çok iyi öğrenmelisiniz. Genelde C# tavsiye ederim. En azından ileride işinize büyük oranda katkı sunar. Web Programcılığı için HTML CSS gibi teknolojileri de öğrenmenizde fayda var.

Haklısınız ama nerden nasıl başlayacam bilmem ki ayrdımcı olur musunuz öm beklerim bende hevesim var yarı yamalak biliyorum
Elbette Çekinmeyin lütfen ÖM atınız. :) Seve seve yardımcı olurum. Temelden başlayabilirsin. Algoritma mantığını öğrenmekle. Gerisi gelir zaten. Merakınız ve hevesiniz belli oluyor. :)

Sağolun Allah razı olsun Birazdan atarım Sıkıntı olmaz demi işiniz falan vardır belki ?
Kesinlikle Hayır :) Müsaitim Siz atmadan ben gönderdim bile.

CyberXhackk

Kıdemli Üye
13 Mar 2016
3,132
10
C/C++ Dev.
Grafik tasarım öğrenmek , Programlama dili öğrenmek , Oyun oynamak ayrıca forumda zaten 2-3 saat sıkılmadan geçirirsiniz :)

tetikci159

Üye
4 May 2013
56
0
Yabancı dizi izleyebilirsin. Breaking Bad önerimdir izlemediysen. Bir sürü dizi izledim Breaking Bad gibisini görmedim.

SpyKod

Katılımcı Üye
8 Şub 2006
350
70
Tarsus

Neye canın sıkılıyor; arkadaşlarınla,ailenle aranda problemmi var , vaya daha farklı nedenler sebeblermi var ? buişler müzikle olacak şeyler değil. mesala hangi şehirdesin.

Losbey

Uzman üye
24 Mar 2018
1,196
0
Ankara
spora Başla Mesela Fitness Yada Akşam İftar Yaptıktan Sonra Camiye Git Yada İftarı yedikten sonra arkadaslarınla topla gez ne biliyim lunaparka gidin vb.

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
24
DARKWEB
1 Ay sonra olacak İnş Sağol Tavsiyen içiçn kardeşim
Ayni sorun aynı durum bende de var hep stabil aynı şeyler sıkıyor insani her gün aynı şeyler hani bu dünayaya bir kere geliyoruz o kadar gezecek sıkıntıyı atacak mekan var ki
Ayni şeylere dur diyip hayatımızı renklendirmek yerine stabil aynı hayatı yaşıyoruz çoğumuz mesela sırf bundan dolayi
Bundan 3 4 ay sonra baliye gitmeyi düşünüyorum anca o zamana kadar biraz birikim yaparim o zaman inan ortam mekan insanlar vs değişince inan sıkılmada gider diye düşünüyorum umarım ikimizinde sıkılmalari sorunlari gider ::)

İnş kardşim bende sevdiğim kızın yanına gitmeyi düşünüyorum kocaeliye haklısın yer değişikliği gerekir insan başka yerler gitmeyi ister hep aynı şeyler olamz ki dünyaya birkez geliyoruz haklısın imş sorunalrımız kalmaz :D Allah razı olsun seni ekliyeyim mi ?
Tabiki :) ekleyebilirsin

'Creative

Kıdemli Üye
16 Mar 2017
3,246
92
Film Yada Dizi İzleyebilirsin Benim Şuan Yaptığım Gibi Zaman Çok Çabuk Geçer

15 Mar 2018
162
0
Ankara
Eğer Photoshop falan biliyorsan Çeşitli tasarımlar yap zamanın geçer bilmiyorsan öğren araştır falan Hevesin yoksa Yazılım öğren Oyun uygulama falan yap. Bunların hiçbirine hevesin yoksa Oyun oyna :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.