Canım Çok Fazla Sıkılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deragless

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
660
0
NCS Nin şarkılarını öneririm mükemmel youtebe'de aratırsan çıkar.
Olur kardeşim tür olarak ne rock mu ? sağol adamsınız tht olarak

Eğer yazılım bilmiyorsanız sana tavsiyem programlama dillerinden en az birisini çok iyi öğrenmelisiniz. Genelde C# tavsiye ederim. En azından ileride işinize büyük oranda katkı sunar. Web Programcılığı için HTML CSS gibi teknolojileri de öğrenmenizde fayda var.
Haklısınız ama nerden nasıl başlayacam bilmem ki ayrdımcı olur musunuz öm beklerim bende hevesim var yarı yamalak biliyorum

Elbette Çekinmeyin lütfen ÖM atınız. :) Seve seve yardımcı olurum. Temelden başlayabilirsin. Algoritma mantığını öğrenmekle. Gerisi gelir zaten. Merakınız ve hevesiniz belli oluyor. :)
Sağolun Allah razı olsun Birazdan atarım Sıkıntı olmaz demi işiniz falan vardır belki ?

HTML - CSS - JAVASCRIPT - C# olarak devam edebilirsin.

Eyw Kardşim onalr hakkında az çok biliyorum ama işte ne yaparsın eyw

Rock versiyonlarıda var. genellikle enerji türü şarkılar. örnek bir şarkı :

Sağol Kardşim Szileri de yordum kusuruma bakmayın ama cidden bugü sıkıldım sevdiğim bi yandan hayat bi yanadan

imkanin varsa gez yeni yerler gör.
1 Ay sonra olacak İnş Sağol Tavsiyen içiçn kardeşim

Japonca öğrenebilirsin :D
Eğlenceli bir dil
Kenarından sıyırıver

https://tr.wikibooks.org/wiki/Japonca/Günlük_konuşmalar
fena değil kangei öğrenirim senini için takılır beraber sağol tavsiyen için

Neye canın sıkılıyor; arkadaşlarınla,ailenle aranda problemmi var , vaya daha farklı nedenler sebeblermi var ? buişler müzikle olacak şeyler değil. mesala hangi şehirdesin.
Haklısın kardşim öm attım Ben Diyarbakırlıyım Sağol

spora Başla Mesela Fitness Yada Akşam İftar Yaptıktan Sonra Camiye Git Yada İftarı yedikten sonra arkadaslarınla topla gez ne biliyim lunaparka gidin vb.
Kardeşim olabilir ama param yok şuan ama yapacam Allah razı olsun Sağol

Grafik tasarım öğrenmek , Programlama dili öğrenmek , Oyun oynamak ayrıca forumda zaten 2-3 saat sıkılmadan geçirirsiniz :)
Harika olur ama nasıl ve nerden başlayacam bilmeme ki zaten kodlamada az çok bilgim var sağolun tht olarak bana yardımcı oldunuz hakkınız odenmez

Sözlük oku, rüyalarini yaz, kitap oku, video izle, belgesel seyret
Hiç denemedim aklıma bile gelmedi sağol deneyecem çok değişik şeyler helal olsun

Ayni sorun aynı durum bende de var hep stabil aynı şeyler sıkıyor insani her gün aynı şeyler hani bu dünayaya bir kere geliyoruz o kadar gezecek sıkıntıyı atacak mekan var ki
Ayni şeylere dur diyip hayatımızı renklendirmek yerine stabil aynı hayatı yaşıyoruz çoğumuz mesela sırf bundan dolayi

Bundan 3 4 ay sonra baliye gitmeyi düşünüyorum anca o zamana kadar biraz birikim yaparim o zaman inan ortam mekan insanlar vs değişince inan sıkılmada gider diye düşünüyorum umarım ikimizinde sıkılmalari sorunlari gider ::)
İnş kardşim bende sevdiğim kızın yanına gitmeyi düşünüyorum kocaeliye haklısın yer değişikliği gerekir insan başka yerler gitmeyi ister hep aynı şeyler olamz ki dünyaya birkez geliyoruz haklısın imş sorunalrımız kalmaz :D Allah razı olsun seni ekliyeyim mi ?

Aç internetten korsan 'Kara şimşek' filminin bölümlerini izle ;)
Oda güzel hiç yapmadım :D Sağol kardeşim

kali linuxe merak sar derim :)

Kardeşim ona da merak sarmışım ama hangisi yapacam bilmiyorum herşeye hevesim var :D Sağol Cane

Ben olsam kendime özel index yapardım sonra websitelere saldırırdım zone alır gövde gösterisi adlı bölümde paylaşırdım :) biraz rahatlatır veya film izleyebilirsin
Deadpool 2 :
Watch Deadpool 2 for free - Watch or Stream Free HD Quality Movies

Olur ama html tam bilmiyorum hiç index hazırlamadım bana yardımcı olursan yaparız beraber :D Sağol kardşim

Bence uyu , uyurken cok guzel zaman geçiyor.:D
Kısayol Bu :D Oda olabilir adamsınız tht sağol

Aslında Zula oynaya bilirsin...

Oynuyorum hemde bir arakaşım var onunla sağol buyur gel senle de oynayak karşdim Oyun Adım
Lxcy eklersin :D Sağol

fotoshop yap video editle ramazanla ilgili
Bu aya Özel güzel olur aslında Hiç düşünmedim Sağl kardeşim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,098
474
THT's database
Flood olan postlar birleştirildi ve gereksiz postlar silindi. Lütfen flood ve post kasımı yapmamaya çalışalım. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim...

Nuyth

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
693
0
Kendine bi hedef belirle veya mutlu olabileceğin birşey belirle hedef olmadan insan sıkılıyor.

deragless

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
660
0
Kendine bi hedef belirle veya mutlu olabileceğin birşey belirle hedef olmadan insan sıkılıyor.
Haklısın kardeşim ama benim hevesim baya var hedefin karışık Sağol kardeşim

léonαrdo;8149534' Alıntı:
Flood olan postlar birleştirildi ve gereksiz postlar silindi. Lütfen flood ve post kasımı yapmamaya çalışalım. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim...
Sağolun yetkililer işiniz gayyet güzel yapıyorsunuz helal olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:

PashaReyiz

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,724
3
------------
Sıkı can iyidir :D

şaka bi yanda hack ile ilgili kendine bilgi katabilirsin
defece yapabilirsin bol bol vakit geçicektir eğer seversen

xXKodKatliam

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
455
0
film önerisi olarak çok güzel filmler biliyorm
Mac And Devin High School
Süper Ot
American Pastası bu filmleri izleyin dostlar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.