CaptainATX Aranıza Yeni Katıldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TOMAR

Üye
18 May 2018
180
0
NEREYE ?
Hoşgeldin umarım aradığın bilgilere forumda ulaşırsın ve bilgilerini bizlede paylaşırsın iyi forumlar

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Merhaba Değerli Kardeşim. Forumumuza Hoşgeldin. Burda Eminim İstediğin Bilgileri Öğrenip, Sorunlarını Çözeceksin. Buraya Bazı Linkler Bırakıyorum. Sana Yardımcı Olacaktır :)

1- Misyonumuz. ---> Tıkla <---

2- Forum Kuralları ---> Tıkla <---

3- Forumu Kullanma --->Tıkla <---

4- Benim Yazdığım Bir Konu :) ---> Tıkla <---

5- Bir Sıkıntın Olursa Bana Danışabilirisin ;)

ByZehirxx

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
595
0
Geldin
Aramıza hoşgeldin dostum kalıcı olman dileğiyle.
Misyonumuzu ve forum kurallarını okumanı tavsiye ederim.
İyi forumlar.

CaptainATX34

Yeni üye
17 Ocak 2019
15
0
Çanakkale
Merhaba Değerli Kardeşim. Forumumuza Hoşgeldin. Burda Eminim İstediğin Bilgileri Öğrenip, Sorunlarını Çözeceksin. Buraya Bazı Linkler Bırakıyorum. Sana Yardımcı Olacaktır :)

1- Misyonumuz. ---> Tıkla <---

2- Forum Kuralları ---> Tıkla <---

3- Forumu Kullanma --->Tıkla <---

4- Benim Yazdığım Bir Konu :) ---> Tıkla <---

5- Bir Sıkıntın Olursa Bana Danışabilirisin ;)

Teşekkür ederim Hoşbulduk Linklerini inceliyorum sağolun

Aramıza hoşgeldin dostum kalıcı olman dileğiyle.
Misyonumuzu ve forum kurallarını okumanı tavsiye ederim.
İyi forumlar.

Hoşbulduk forum kurallarını okudum teşekkür ederim.

Hoşgeldin umarım aradığın bilgilere forumda ulaşırsın ve bilgilerini bizlede paylaşırsın iyi forumlar

Hoşbulduk inşallah benimde sizlere katkım olur :)

Hoşgeldin
Umarım Bu Platformda İstediğin Şeylere Ulaşırsın.

inşallah platformu bayadır takip ediyorum fakat üye olmak yeni geldi aklıma desem yeri aslında sizlere yabancı değilim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.