Casper Tablet Hakkında

YouDownEmre

Kıdemli Üye
3 Tem 2016
2,612
2
shiftdelete
Dostlar 2 senedir bana çektirmediği kalmayan bir tabletim var.
Ürünü aldığım hafta sıkıntı çıkarmaya başladı.1 ay sonra servise gönderdim aldığım yanıtı az çok tahmin ediyorsunuz.

Kapanınca kendini formatlıyordu düzelttim.Sonra bazen donup kapattığımda formatlamış oluyordu.
Casper sitesinden yazılımını defalarca yükledim düzelmedi.Yetmedi Android 4.1 olan versiyonu yükledim şuan o versiyonda ama sorun devam ediyor.

Benim şüphem ısınmadan kaynaklı olabileceği.Sanırım sorun donanımsal.

Yardımlarınızı bekliyorum.

cemx42

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
315
0
Costum rom dene android 5.1 dene olmadi 6.0.1
Donma resetleme sorunu bataryadanda olur bendede oluyordu batarya değistim amper değeri uygun sarj kullandim sorun gitti

Aynı Şeyi Bende Yazdım ?

Batarya olayini dememişsin tek os kismi doğru ama ma illa 6.0 olacak diye kahide yok
Bence kendi kendine kapanip acilmasi batarya ile alakali yada amperi dusuk sarj varsa ///

Moderatör tarafında düzenlendi:

Jusstthe

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
396
0
I S T
Dostlar 2 senedir bana çektirmediği kalmayan bir tabletim var.
Ürünü aldığım hafta sıkıntı çıkarmaya başladı.1 ay sonra servise gönderdim aldığım yanıtı az çok tahmin ediyorsunuz.

Kapanınca kendini formatlıyordu düzelttim.Sonra bazen donup kapattığımda formatlamış oluyordu.
Casper sitesinden yazılımını defalarca yükledim düzelmedi.Yetmedi Android 4.1 olan versiyonu yükledim şuan o versiyonda ama sorun devam ediyor.

Benim şüphem ısınmadan kaynaklı olabileceği.Sanırım sorun donanımsal.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Bendede casper var sıkıntılı ya ürünlerı

cemx42

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
315
0
En Az Sorunlusu 6.0 5.0 da fatal error veriyor

Evet orasi doğru men şahsen güçte sorun var diyorum cunki çok kapaninca tel veriler silenebilir
Şuan elimdeki xihaz s4 custom rom yuklu bende onda sorun var saniyordum bence arkadaşla ayni sorunumuz var

Normalde s4 için ideal sarj amperi 1-2 amper ben 750 amh kullandığım için batarya bozulmustu surekli kapaniyordu // kapanmalar artinca verilerde siliniyordu gmail hesabim gitmisti mesela

YouDownEmre

Kıdemli Üye
3 Tem 2016
2,612
2
shiftdelete
Dostlar kablosunu çoktan çöpe atmışımdır ama adaptör duruyor.
Şimdi şarja takacağım 5 gibi çıkarırım.

Bataryada sorun olduğunu pek sanmıyorum ama denemekten zarar gelmez :):
CTA-E07-14A için amper kaç olmalı ?

YouDownEmre

Kıdemli Üye
3 Tem 2016
2,612
2
shiftdelete
Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.