Catalyst control center

17 Nis 2015
144
0
Herkese iyi geceler işletim sistemi win 8 catalyst control center başlatılamıyor.Catalyst control center kullanılarak yapılandırılabilecek başka ayar bulunmamaktadır diyor önceden açılıyordu şimdi neden açılmıyor bilmiyorum yardımcı olabilcek varmı?

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
Her zaman böyle diyor.

Dostum biraz geç cevap olacak ama program ekle kaldırdan sil bütün CCC yi reset at bilgisayara sonra masaüstünde bilgisayara sağ tıkla yönet'e gir ordan aygıt yöneticisine gir ordan görüntü bağdaştırıcısına gir orda olan ekran kartına sağ tıkla özellikler de sonra açılan pencereden yukarıdaki sekmelerden ayrıntılara gir açılan bölümde özellik yazar onu donanım kimlikleri olarak seç aşağıda kodlar çıkacaktır ilk kodu al google'da arat çıkan driver'i indir kur.

17 Nis 2015
144
0

Dostum biraz geç cevap olacak ama program ekle kaldırdan sil bütün CCC yi reset at bilgisayara sonra masaüstünde bilgisayara sağ tıkla yönet'e gir ordan aygıt yöneticisine gir ordan görüntü bağdaştırıcısına gir orda olan ekran kartına sağ tıkla özellikler de sonra açılan pencereden yukarıdaki sekmelerden ayrıntılara gir açılan bölümde özellik yazar onu donanım kimlikleri olarak seç aşağıda kodlar çıkacaktır ilk kodu al google'da arat çıkan driver'i indir kur.

Çok teşekkür ederim geç olsun güç olmasın CCC Menager'ı sildim dediğiniz gibi donanım koduyla indirdim ve yükledim şimdi açılıyor çok teşekkür ederim tekrar.

Konu kapatılabilir.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
Çok teşekkür ederim geç olsun güç olmasın CCC Menager'ı sildim dediğiniz gibi donanım koduyla indirdim ve yükledim şimdi açılıyor çok teşekkür ederim tekrar.

Konu kapatılabilir.

Sorun çıkmadan kurabilmenize çok sevindim.. Geçenlerde başıma gelen başka bir olay ise ekran çözünürlüğünü düşürdüğümde karşıma çıkan siyah kenarlıklardı...
Eğer böyle birşey başına gelirse diye onuda not olarak ekliyeyim Kontrol Merkezinde Şöyle Bir Ayar Var:​

V03pWv.png

Yukarıda görüldüğü gibi bu ayar kilitli ve ben çözünürlüğü 1280 768 yaptığımda ekran küçülüyordu bu beni çılgına çevirmişti benim bilgisizliğimmi bilemem gözümden kaçmış bu ayarların kilidinin kalkması için önce istediğimiz çözünürlüğü açmamız gerekiyormuş bunuda bir yere not edin :)

Örnek​

Egyljg.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.