CheatEngine ile online oyunda hile programı yapmak istiyorum

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
[COLOR="CyanMerhaba arkadaşlar kolay gelsin.
Öncelikle ben biraz cheat engine kullanmayı biliyorum ve bu işlere de kafam yatkın çabuk şekilde öğrenip alternatifler bulma konusunda iyiyimdir. şimdi sizden isteyeceğim yerdım online oyunlarda hile yapıp o hileyi oyundaki değiştirdiğimiz değerin adresi değişse bile hilenin o değişen adresi otomatik bulup çalışmasını sağlamak. zaten işi bilenler ne anlatmak istediğimi anladı ama şöyle söyleyeyim "find oyun what access this adress" özelliğini yapacağım ufak hile programında aktifleştirip o hileyi oyuna güncelleme gelene kadar her bilgisayarda çalışır hale getirmek.

Aşağıda verdiğim linkteki arkadaşımız online olmayan ve tek address e bağlı olan valueleri değiştirmeyi güzel anlatmış ancak benim istediğim online oyunlar için geçerli, mesela mermi hilesi yapıyorum ama ölünce tekrar dirildiğimde adress değişmiş olduğu için hile o anlık işe yarıyor.
şimdilik basit bir mermi hilesiyle başlayıp ilerleyerek daha geniş hilelere girmek istiyorum şuan deneyimimi Critical Ops oyununda facebook gameroom üzerinden mermi hilesi yaparak geliştirmek istiyorum. düzgün ve net anlatan bir videosu olan vasa buradan link atabilir ingilizce anlatım olur farketmez veya kendiniz anlatırsınız ama yardımcı olana minnettar kalırım.

Kim bilir belki ufak ufak işleri ilerletir bu işten para kazanacak bir duruma gelirim de yardımcı olan arkadaşımız büyük bir iyilik yapmış olur :mml [/COLOR]

[URL="https://tik.lat/izhPg"] Online olmayan oyunda yapım videosu[/URL]

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
Sunucular anlık olarak yedekleme yaptığı için hile yapamazsın.

dediğin doğru ancak tam olarak değil.
sunucular ne kadar yedekleme yapsa da genelde bu tarz oyunlarda hackshield olmadığı için hile yaptığımızı anlamaları için bir sonraki güncellemede check yapmaları gerekiyor ancak o zaman server kayıtları vs tam bilmiyorum anlayıp adressleri değiştiriyorlar o zaman da hile fixlenmiş gibi bişey oluyor ve tekrar kullanamıyoruz. ben şuan sınırsız mermi hilesini kalıcı olarak aktif etmeyi başardım ancak onu program haline getirmekle ve sorunsuz çalıştıabilmekle uğraşıyorum. almanca bir söz vardır "Kein System ist Sicher." hiç bir sistem güvenli değil diye boşuna dememişlerdir herhalde

ayrıca çok umut kırıcısın bu kadar kestirip atacak kadar boşvermiş olasalar kimse yapamazdı bu işleri

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
Cok zor yapamassi.yapman icin oyun sirketini hacklemen gerek.

aga kusuruma bakmayın ama bişey bildiğiniz yok tek bildiğiniz oyun şirketini hacklemen gerektiği, daha cheat engine nedir bilmiyorsanız yorum yapmayın kardeşim ben bilenlere soruyorum post kasmayın şurda bişey bilmeden konuşup başlığı kirletmeyin yeter artık bilen varsa dedim BİLEN şu forum iyice lamerlarla doldu yeter artık biz de bişey var diye soruyoruz.

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
"Bombom" diye bir oyun vardı döneminde o sıralar "Cheat Engine" ünlüydü herkesin PC'sinde vardı para hilesi yapardık 9999999 diye baktık oluyo F5 çekerdik kaybolurdu o para aynı şekilde Metin2'dede yapardık bunu vuruş hızını ve yürüme hızını değiştirebilirdik bimlem kaç yapınca yürüme hızını oyundan atardı 2012 yılları falandı sanırsam... Artık, pek kullananda yok zaten o programı...

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
"Bombom" diye bir oyun vardı döneminde o sıralar "Cheat Engine" ünlüydü herkesin PC'sinde vardı para hilesi yapardık 9999999 diye baktık oluyo F5 çekerdik kaybolurdu o para aynı şekilde Metin2'dede yapardık bunu vuruş hızını ve yürüme hızını değiştirebilirdik bimlem kaç yapınca yürüme hızını oyundan atardı 2012 yılları falandı sanırsam... Artık, pek kullananda yok zaten o programı...

kardeşim hala anlamıyorsunuz değil mi? ben yorum veya anılarınızı istemedim sizden, bilgili birinden yardım istedim muhabbet etmek istiyorsanız off topic kısmına gidin lütfen rica ediyorum

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
İmkasız diye birşey yoktur hocam. Elbet bir açığı vardır. Eğerki açığı bulabilirsen ciddi miktarda para kazanabilirsin. Yolun açık olsun :)

kardeşim çok teşekkür ederim ben şuanlık hobi olarak uğraşıyorum bişey beceremeden para hayali kurmanın anlamı yok ancak keşke post kasmalar. neyse enazından sen durumu anlamışsın o da bişey

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.