Cihazlara rat ve s nasıl yükleniyor? Ne yolu ile?

2 Haz 2023
106
11
Merhabalar. Sadece maile gelen linki açıp unsubscribe da parola yazınca o gmailin senkronize olduğu androide uzaktan gizli cihaz izleyen rat keylogger ve s yazdırılması mümkün mü? Linkden bir şey indirmede. Sadece tıklama ile ve gmail parolasını ele geçirmekle uzaktakı kötü niyetliler o parolasını çaldıkları gmail ile o cihaza bir şeyler indirte biliyor mu?
2. Gmail hesabı açınca ekranda kendiliğinden küçük pencere açıla biliyor mu? 3 saniyelik minik bildiri gibi içinde 1mesaj. Kendiliğinden oluşup yok olan. Bildiğimiz mail kutusuna gelen maillerden değil. Adsız kalsörsüz küçük pencere. Mümkün mü öyle şey? Sadece 1 gmail adını bilmekle

Çözüm
Canim kardesim yasin kac merak ettim. Phisingle benim tek olan gmail adi parolasini caldiklarinda o gmail de yillardir benim android 6da senkronize ise o phishing linkleri yapa bilenler uzaktan senkronize benim cihaza o gmaille gizli seyler yukletemez mi? 2021 de nasildi android.
Ben gecenlerde 1gmailden 2 ayri telefonda ayni numara ile whatsapp indirdim. 1ci cihazda whatsappda o gmaili yazmasam da 2ci cihazda o ayni gmaille whatsapp yuklemek isteyince 1ci cihazin adi cikti play storeda yukle dedi 2ci cihazdan play storedan 1ciye cihaza bildirim gitmeden whatsapp yukleye bildim.
Onlar -phishing linkleri yapa bilenler gmail parolasini da çala bilenler gizli casus ratlar yukletemiyor mu? Kesin emin misiniz?
Canım abim ben bu tür...

'PİON

Ar-Ge Ekibi Asistanı
16 Ocak 2023
145
101
Londra
Merhabalar. Sadece maile gelen linki açıp unsubscribe da parola yazınca o gmailin senkronize olduğu androide uzaktan gizli cihaz izleyen rat keylogger ve s yazdırılması mümkün mü? Linkden bir şey indirmede. Sadece tıklama ile ve gmail parolasını ele geçirmekle uzaktakı kötü niyetliler o parolasını çaldıkları gmail ile o cihaza bir şeyler indirte biliyor mu?
2. Gmail hesabı açınca ekranda kendiliğinden küçük pencere açıla biliyor mu? 3 saniyelik minik bildiri gibi içinde 1mesaj. Kendiliğinden oluşup yok olan. Bildiğimiz mail kutusuna gelen maillerden değil. Adsız kalsörsüz küçük pencere. Mümkün mü öyle şey? Sadece 1 gmail adını bilmekle
Android, izinsiz uygulama yükleme ve çalıştırmayı engelleyecek güvenlik önlemlerine sahiptir. Bir bağlantıya tıkladığınızda, Android size uygulamayı yüklemek isteyip istemediğinizi soracaktır. Siz "İndir" veya "Yükle"ye tıklamazsanız uygulama kurulamaz ve cihazınız izlenemez.

2 Haz 2023
106
11
Android, izinsiz uygulama yükleme ve çalıştırmayı engelleyecek güvenlik önlemlerine sahiptir. Bir bağlantıya tıkladığınızda, Android size uygulamayı yüklemek isteyip istemediğinizi soracaktır. Siz "İndir" veya "Yükle"ye tıklamazsanız uygulama kurulamaz ve cihazınız izlenemez.
Canim kardesim yasin kac merak ettim. Phisingle benim tek olan gmail adi parolasini caldiklarinda o gmail de yillardir benim android 6da senkronize ise o phishing linkleri yapa bilenler uzaktan senkronize benim cihaza o gmaille gizli seyler yukletemez mi? 2021 de nasildi android.
Ben gecenlerde 1gmailden 2 ayri telefonda ayni numara ile whatsapp indirdim. 1ci cihazda whatsappda o gmaili yazmasam da 2ci cihazda o ayni gmaille whatsapp yuklemek isteyince 1ci cihazin adi cikti play storeda yukle dedi 2ci cihazdan play storedan 1ciye cihaza bildirim gitmeden whatsapp yukleye bildim.
Onlar -phishing linkleri yapa bilenler gmail parolasini da çala bilenler gizli casus ratlar yukletemiyor mu? Kesin emin misiniz?

Fişingledikleri gmail ve parolasi onlarda olunca onlar da izin veremiyor mu o gizli ratlari uzaktan benim cihaza indirmek icin? Izni vermek onlarin elinde degil mi?

'PİON

Ar-Ge Ekibi Asistanı
16 Ocak 2023
145
101
Londra
Canım abim ben bu tür üsluplara o kadar kuruluyorum ki anlatamam neyse... gmail hesabının senkronize edilen cihaza farklı bir cihazda o gmail adresi açılıp google play uygulamaları indirilebilir ama rat,keylogger vs. indirilemez yani uzaktan uygulama yükleme işlemi sadece google play store'deki uygulamalar ile sınırlıdır bilmem anlatabildimmi...

Canım abim ben bu tür üsluplara o kadar kuruluyorum ki anlatamam neyse... gmail hesabının senkronize edilen cihaza farklı bir cihazda o gmail adresi açılıp google play uygulamaları indirilebilir ama rat,keylogger vs. indirilemez yani uzaktan uygulama yükleme işlemi sadece google play store'deki uygulamalar ile sınırlıdır bilmem anlatabildimmi...
+ olarak fishing linkleri hazırlamak çokta ahım şahım bir olay değil hazırlamak 10 dakika bile sürmüyor

Çözüm
2 Haz 2023
106
11
Abi bey de degilim. Pardon. Yasca buyuk oldugumu dusundugum icin yazmistim. Kesin o yollarla rat ve s casus izleme seyleri yuklenmez diyorsunuz ama benim suphelerim var. O linklerden sonra girdigim yerlerde onlardan şüphelendigim yazilar goruyordum. Hep kullandigim sitede soru cevap bolumunde onlarin sozlerini goruyordum o yüzden gmail parolami fishinglemekle neler yapa bilmişler diye cok merak ediyorum. Bir de phishing olayinda modem wifi ve s degistirmek gerekir mi? Onlar bi şekilde uzaktan modem parolaya kullandigimiz şebekeye bi seyler yapa bilmisler mi?
Bir de google resmi adresine nasil ulasirim? Bilginiz var mi? O sildigim gmaile ne zaman onlarin fising mailine parola yazmistim ve s cok bilmek istiyorum. Cok tesekkurler

'PİON

Ar-Ge Ekibi Asistanı
16 Ocak 2023
145
101
Londra
Abi bey de degilim. Pardon. Yasca buyuk oldugumu dusundugum icin yazmistim. Kesin o yollarla rat ve s casus izleme seyleri yuklenmez diyorsunuz ama benim suphelerim var. O linklerden sonra girdigim yerlerde onlardan şüphelendigim yazilar goruyordum. Hep kullandigim sitede soru cevap bolumunde onlarin sozlerini goruyordum o yüzden gmail parolami fishinglemekle neler yapa bilmişler diye cok merak ediyorum. Bir de phishing olayinda modem wifi ve s degistirmek gerekir mi? Onlar bi şekilde uzaktan modem parolaya kullandigimiz şebekeye bi seyler yapa bilmisler mi?
Bir de google resmi adresine nasil ulasirim? Bilginiz var mi? O sildigim gmaile ne zaman onlarin fising mailine parola yazmistim ve s cok bilmek istiyorum. Cok tesekkurler
Phishing saldırılarında, genellikle RAT veya casus yazılım gibi zararlı yazılımlar yüklenmez. Bu tür yazılımlar genellikle daha karmaşık saldırılarda ve doğrudan hedefli sistemlere sızma yoluyla kullanılır.

Gmail fishing ile
e-posta adreslerinize, telefon numaralarınıza ve diğer iletişim bilgilerinizle birlikte tüm kişiler listenize erişebilirler.
Gmail Drive'ınızdaki tüm dosyalara erişebilirler, indirebilirler ve silebilirler.
E-postalarda veya Drive'da saklanan kredi kartı bilgileri, banka hesap bilgilerinize erişebilirler.
Şifre sıfırlama bağlantıları içeren e-postalara erişebilirler ve bu bağlantıları diğer çevrimiçi hesaplarınızın şifrelerini sıfırlamak için kullanabilirler.

Fishing olayında modem şifrenizi değiştirmeniz gerekmez ama şüpheleriniz varsa değiştirebilirsiniz tabi
modem üzerinden genelde Man İn The Middle saldırıları yapılarak host ve router arasındaki iletişim kendisi üzerinden geçirilerek bilgilere erişilmeye çalışılır.
bu işlemin yapılabilmesi için saldırganın ve kurbanın aynı ağa bağlı olması gerekir.

resmi adresten kastınızı anlayamadım.

sildiğiniz gmail adresini ne zaman kaptırdığını bulmanız açıkçası zor yani.

2 Haz 2023
106
11
Phishing saldırılarında, genellikle RAT veya casus yazılım gibi zararlı yazılımlar yüklenmez. Bu tür yazılımlar genellikle daha karmaşık saldırılarda ve doğrudan hedefli sistemlere sızma yoluyla kullanılır.

Gmail fishing ile
e-posta adreslerinize, telefon numaralarınıza ve diğer iletişim bilgilerinizle birlikte tüm kişiler listenize erişebilirler.
Gmail Drive'ınızdaki tüm dosyalara erişebilirler, indirebilirler ve silebilirler.
E-postalarda veya Drive'da saklanan kredi kartı bilgileri, banka hesap bilgilerinize erişebilirler.
Şifre sıfırlama bağlantıları içeren e-postalara erişebilirler ve bu bağlantıları diğer çevrimiçi hesaplarınızın şifrelerini sıfırlamak için kullanabilirler.

Fishing olayında modem şifrenizi değiştirmeniz gerekmez ama şüpheleriniz varsa değiştirebilirsiniz tabi
modem üzerinden genelde Man İn The Middle saldırıları yapılarak host ve router arasındaki iletişim kendisi üzerinden geçirilerek bilgilere erişilmeye çalışılır.
bu işlemin yapılabilmesi için saldırganın ve kurbanın aynı ağa bağlı olması gerekir.

resmi adresten kastınızı anlayamadım.

sildiğiniz gmail adresini ne zaman kaptırdığını bulmanız açıkçası zor yani.
"Bu tür yazilimlar dogrudan hedefli sistemlere sizma yoluyla kullanilir" yazmissiniz ya iste o fisingledikleri gmail ve parolasi ile benim cihaza, telegram mesajlara ve s sizamamislar mi? Google destek mailini sormustum. [email protected] bulunmuyor

'PİON

Ar-Ge Ekibi Asistanı
16 Ocak 2023
145
101
Londra
"Bu tür yazilimlar dogrudan hedefli sistemlere sizma yoluyla kullanilir" yazmissiniz ya iste o fisingledikleri gmail ve parolasi ile benim cihaza, telegram mesajlara ve s sizamamislar mi? Google destek mailini sormustum. [email protected] bulunmuyor
Eğer Telegram hesabınız Google hesabınıza bağlıysa ve iki faktörlü kimlik doğrulama etkinleştirilmemişse çalan kişilerin Telegram mesajlarınıza erişimlerinin mümkün olabilir

2 Haz 2023
106
11
Eğer Telegram hesabınız Google hesabınıza bağlıysa ve iki faktörlü kimlik doğrulama etkinleştirilmemişse çalan kişilerin Telegram mesajlarınıza erişimlerinin mümkün olabilir
Evet tek gmailim o idi her sosyal hesap ona bagliydi. Ama iki adimli dogrulama parolami da notlara yazip gmail hafizada sakliyordum((

Remcos uzaktan bağlantı ile yapılabilir, remcos yönetim aracı free ve pro versiyonlarıda mevcut. Hackerlar, backdoor oluştararak kurban makinaya yüklüyorlar. Backdoorları oyunların içine entegre ederek veya proğramların veya sizi sosyal mühendislikle manipüle edip, herhangi bir dosya indirmenizi sağlıyabiliyorlar. Ama tek link üzerinden dediklerini yapmak çok zor gibi. Bunu başardıktan sonra, herhangi bir proğram ve yazılım ile yapılabilir. Remcos ile neler yapabilirsin; sistem özellikleri, ekran kaydı, özel dosyalar, yazışmalar, kurban makina hafızaya parola kaydetti diyelim onlarıda çekebiliyorsun, komut çalıştırma, komut kullanma, network ile ağ ile ilgili bilgileri alabilirsin.
Merhaba. Mesela bir pdf test dosya gonderdiler acdim otomatik yuklendi telefonuma. Android 6 2021 de zayifti android 6. O zaman o pdf word dosyayla o remcos dediginiz cihazima yuklenmismidir? Remcosu nasil anlarim cihazda? O dosyalari gondermekle cihazimda acilmakla keylogger yuklenmis ola bilir mi cihaza? Nasil anlasiliyor keylogger ve s?

2 Haz 2023
106
11
yani yedeklenmişse mesajlar bilemem ama pat diye whatsapp mesajlarınıza erişim sağlayamazlar numara onayı gerektiği için
Hep o bildirimde never sectigim halde gece 2de backup oluyordu whatsapp. Ama nereye gidiyordu bulamiyordum.
Telegram da numara ile.
Ben google ile nasil iletisime gece bilirim mail adreslerini bulamiyorum.
Bir de kayitsiz mailsiz numarasiz nasil o manyaklarin hesaplarini yaya bilirim belli yerlerde? Durmadan spam istekler alsinlar istiyorum

Bir çok yöntem mevcut bunların en sağlıklısı keylogger sosyal mühendislik yoluyla. Karşı tarafı kandıra bilirsin. Bu senin becerene bağlı bir durum alta bıraktım yotube kanalı linkinden yeni başlayanlar için bire bir uygun olan, videodur.

Hedefe apk yi nasil gonderiyor?
Peki ayni aga wifiye baglanmadan uzaktan baska sehirden benim gmail adimi bilmekle otomatik acilip kapanan kucuk pencerede it works gibi yazi baska mesaj gondere biliyorlar mi? Gmaili Fisingle boyle bildirmeden izleyen sey etmek mümkün mu cihazima?

2 Haz 2023
106
11
geçmiş olsun o zaman :/
RAT dosyaları genellikle hile programları, küçük oyunlar, fotoğraflarveya maillere ek olarak iliştirilerek kurbana ulaştırılırlar. FUD edilen yani; antivirüs yazılımlarının fark edemeyeceği hale getirilen yazılımları kullanıcının bir kere kendi bilgisayarında çalıştırması RAT’ın sisteme yerleşmesi ve korsanlara erişim yetkisi sağlaması için yeterlidir.
Merhaba lutfen bu cumleyi sadelesdirirmisiniz? fotograflara maillere ek olarak kisimdan itibaren olan hisse. Yani o fotografi calistirmaktan kasti fotonu acip bakmak mi? o sekilde rat indirmis mi oluyoruz ? ve antiviruslarin da fark etmeyecegi RATsa ne yapilir?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.