Clash of clans gerçek hile

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
Videoda Nasıl Yapıldığı gösterilmiştir Takıldığınız Yerde Bana Sorabilirsiniz
Bir Teşekkürü Çok Görmeyin :)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Q9SPHi_bX1U[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Sistem açığı değildir memnuniyet politikasıdır 15-20 kere yaptıktan sonra para iadesi yapmaz ve bu google hesabından alışveriş yapamazsınız bilginize.

Edit//

Yine zamanında tht de bir arkadaş paylaşmıştı öyle görmüştüm bu yöntemi 1 yıla yakın süre önce o zaman 20 liralık şekilde en az 25-30 kez yaptım sonra kartta ki parayı aldı blokladı bir süre sonra zaman geçti yine yaptım 1 uygulamada işe yaradı fakat 2. yi iade etmedi.. Şimdi 2. gün önce 20 tl lik bir işlemde tekrar yapmayı denedim ve hem iade alamadım hemde tekrar o uygulamada satın alım yapmak istediğimde riskli olduğu düşünüldüğünden izin vermiyoruz gibi bir uyarı verdi biraz araştırıp google play ile irtibata geçince anladım ki risk benim için değil satıcı içinmiş. Google satıcıyı korumak için böyle bir politika izlemeye karar vermiş. Yani bir süre sonra böyle bir şeyle karşılacaksınız. Bu durum karşısında hesabı tamamiyle kapatılan arkadaşlar da mevcut hiç bir uygulama indiremediklerini söylüyorlar. İşin özü, yapacaksanız elinizden geldiğince yüksek mebla ile yapın ki işinize yarasın. 20 den sonra falan problem çıkarmaya başlıyor.

Ediitt//

İos için durum değişiyor uygulama içi satın alım da böyle bir politikaları olmayabilir fakat paralı uygulamalarda bunu yapabilirsiniz. (Uygulama bir daha güncelleme almaz sildiğinizde tekrar yükleyemezsiniz.)

Son düzenleme:

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
Ben Hala Yapıyorum

Sistem açığı değildir memnuniyet politikasıdır 6-7 kere yaptıktan sonra para iadesi yapmaz ve bu google hesabından alışveriş yapamazsınız bilginize.
Yarbayım 30 Binden fazla elmaz Çektim Hala Devam ediyorum

lALPOHAl

Üye
12 Şub 2016
177
0
Hiçbirşey anlaşıllmıyor kardeş video bozuk ama ya?
napmamız gerek yazarak anlatırmısın?

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Bu faturalilar için falan sıkıntı falan çıkartır mi ya şimdi durduk yere borca girmesin insanlar ki nasıl yapılacağını anlamadım :)

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
Memnuyetle

Hiçbirşey anlaşıllmıyor kardeş video bozuk ama ya?
napmamız gerek yazarak anlatırmısın?
1-Önce normal olarak mobil ödemeyle 2500 taşı alıyoruz ödememiz onaylanıyor

2- playstorenin web sitesine gmailimizle giriyoruz

3-oradan hesabımı tıklıyoruz

4- aldğımız elmasın karşısında ... <<< bu şekilde 3 nokta var orayı tıklıyoruz sorun bildir diyouz

5- gelen seçenekte bu alış verişte ücretli olduğandan bilgim yok diye bir seçenek var onu tıklıyoruz paramız iade oluyor elmasımız da bize kalıyor:)

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
sıkıntı olmaz

Bu faturalilar için falan sıkıntı falan çıkartır mi ya şimdi durduk yere borca girmesin insanlar ki nasıl yapılacağını anlamadım :)
Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum 30 binden fazla taş çekti kendi klanımdakilere de çektim

zamanlama

Üye
28 Ocak 2012
137
0
videoda hiç bişey gözükmemiş anlamadım adam kredi kartı numarasını yazmış almış bunu gördüm sen yapılısını listeleye bilirmiisn

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
telefonun şarjı azdı anca okadar çekebildim:)

videoda hiç bişey gözükmemiş anlamadım adam kredi kartı numarasını yazmış almış bunu gördüm sen yapılısını listeleye bilirmiisn

4- aldğımız elmasın karşısında ... <<< bu şekilde 3 nokta var orayı tıklıyoruz sorun bildir diyouz

5- gelen seçenekte bu alış verişte ücretli olduğandan bilgim yok diye bir seçenek var onu tıklıyoruz paramız iade oluyor elmasımız da bize kalıyor

lALPOHAl

Üye
12 Şub 2016
177
0

5- gelen seçenekte bu alış verişte ücretli olduğandan bilgim yok diye bir seçenek var onu tıklıyoruz paramız iade oluyor elmasımız da bize kalıyor:)

Kardeş mobil ödeme nerde? göremiyorum?

zamanlama

Üye
28 Ocak 2012
137
0

5- gelen seçenekte bu alış verişte ücretli olduğandan bilgim yok diye bir seçenek var onu tıklıyoruz paramız iade oluyor elmasımız da bize kalıyor

video dün yayınlaşmış ama benim telefonumda sadece kredi veya banka karı ekle ve
kodu kullan seceneklleri var anlamadım mobil ödeme seceneği yok

cankt

Üye
12 Şub 2016
53
0
İzmir
bu olayın benzeri ios ta da oluyo du sen bu nu androide uyarlamişsın yalnız ödeme türünü ne seçtin göremedim yazarak açıklarsan sevinirim

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
o zaman gsm şirketinle görüşmen lazım

video dün yayınlaşmış ama benim telefonumda sadece kredi veya banka karı ekle ve
kodu kullan seceneklleri var anlamadım mobil ödeme seceneği yok
videoyu dün yaptım şahsıma aittir alıntı değildir başka yerde bulamazsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.