Clash of clans gerçek hile

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
neden 52 hepsindede olur o zaman arkadaslar dusuk fiyatlarda deneyin olursa buyuk fiyatlarla denersiniz deneyipye onuc alan olursa buradan yazsin

Shome

Yeni üye
12 Şub 2016
5
0
bir tane 13 liralık 3 tane 26 liralık çektim türkcell mobil ödeme ile geri ödeme yapıldı beyler taşlarda kaldı gitmedi teslaları bitirdim kardeş paylaşım için teşekkür ederim Not: kontör le aldım

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
Paylaşım için tşkler

bir tane 13 liralık 3 tane 26 liralık çektim türkcell mobil ödeme ile geri ödeme yapıldı beyler taşlarda kaldı gitmedi teslaları bitirdim kardeş paylaşım için teşekkür ederim Not: kontör le aldım
Kardeşim günde 2 den fazla yapmayın

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma

Sen yeni girmisin direk bu konuya yazman biraz ilginc geldi pek guvenemedim acikcasi !!!

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
Sen fazla yaptın

32 oldu kanka durduramıyorum bağımlılık yaptı barbar kralı fullüyorum :mml
yalnız gittikçe daha geç geliyor geri ödeme bi tırsmadım değil :RpS_sad:

Çok yapma ban yemezssin ama eksi taşa düşürebilirler vur dedik öldürmüşssün :)))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.